Tappara – Frölunda 1:5 (kon.) | Jyväskylä – Skellefteå 5:4 (kon.) | Kärpät – Vienna 3:1 (kon.)
TPS – Rauma 1:5 (kon.) | Sparta Praha – Linköping 1:2 (kon.) | Fribourg – IFK Helsinky 2:2 (kon.)
Ženeva – SaiPa 2:0 (kon.) | Luleå – Salzburg 2:4 (kon.)
Luleå HF
2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
EC Red Bull Salzburg
cz Utorok 04.11.2014, 20:05 • Coop Norrbotten Arena • Liga majstrov

56:37
    Domácí ještě dostanou šanci v podobě přesilové hry. Ben Walter (SLZ) – 2 minuty za nedovolené bránění.

45:39
    Přesilovka pro Salzburg. Chris Abbott ošklivě udeřil Beache do bolestivých míst a může být rád, že za to budou jen dvě minuty.

17:17
    Přesilovku si nyní vyzkouší i hosté. Lars Bryggman (LUE) – 2 minuty za nedovolené bránění.

10:59
    Hostující Ben Walter je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání, když si jde odsedět dvě minuty za hákování.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 32. Wallmark (Fagerudd, Zaar), 59. Zaar (Wallmark) – 20. Milam (Walter, Duncan), 25. Sterling (Walter, Kutlák), 30. Beach (Welser), 33. Kutlák (Sterling, Hughes)

Luleå HF: Larsson (40. Lassinantti) – Savalahti-Nagander, Näkyvä, Kukan, Sandström, Fagerudd, Hjelm, Oskarsson – Sylvegård, C. Abbott, Ch. Abbott – Granström, Petrell, Bryggman – Wallmark, Zaar, Ledin – Nord, Fogström, Fabricius – Forsberg
    EC Red Bull Salzburg: Hovinen (Bruckler) – Trattnig, Heinrich, Pallestrang, Kutlák, Fahey, Milam – Raffl, Latusa, Komarek – Walter, Sterling, Hughes – Cijan, Duncan, Kristler – Welser, Meckler, Pock – Rauchenwald, Beach

Rozhodca: Lindqvist (FIN), Boman (FIN) – Yletyinen (SWE), Käck (SWE)