Tappara – Frölunda 1:5 (kon.) | Jyväskylä – Skellefteå 5:4 (kon.) | Kärpät – Vienna 3:1 (kon.)
TPS – Rauma 1:5 (kon.) | Sparta Praha – Linköping 1:2 (kon.) | Fribourg – IFK Helsinky 2:2 (kon.)
Ženeva – SaiPa 2:0 (kon.) | Luleå – Salzburg 2:4 (kon.)
Fribourg-Gottéron
2:2 (0:0, 1:1, 1:1)
IFK Helsinky
cz Utorok 04.11.2014, 19:45 • BCF Arena, Fribourg • Liga majstrov

Je dobojováno. Ve třetí třetině šli domácí do vedení pěknou ranou Wildhabera, jehož pokus se otřel o levou tyč. Helsinky byli v utkání mírně lepším celkem a zaslouženě se jim dostalo vyrovnání z hole slovenského hráče, Tomáše Záborského, kerý svým bekhendem vyrovnal na 2:2 a uzavřel tak dnešní střeleckou listinu. S konstatováním, že Fribourg doma remizoval s IFK Helsinky 2:2, se s Vámi loučím. (22:05:19)

60:00
    Konec utkání

59:16
    Hráči v černých dresech se osvobozují a posílají kotouč za branku Hussa.

58:38
    Hra je přerušena pro ofsajd domácího celku. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:54
    IFK se ke konci utkání brání a čeká na brejkové situace, které ovšem nepřicházejí.

55:52
    Fribourg se hnal za vedoucím gólem, který jim překazil pozorný Husso.

55:01
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby. Dočkáme se rozhodnutí nebo utkání skončí smírnou remízou?
    ZÁBORSKÝ - 2:2

54:01
    Helsinky právě vstřelily branku!
    Tak to byla paráda slovenského hráče. Mezi obránce si vyjel TOMÁŠ ZÁBORSKÝ, který svým povedeným bekhendem srovnává na 2:2. Asistence: Corey Elkins.

53:37
    Teppo je zpět na ledě a ihned se zapojuje do hry. Hosté jsou kompletní.

52:39
    Střelu Kwiatkowskiho vyrazil betonem Husso. Následná dorážka domácích mířila vysoko nad branku Helsinek.

51:37
    S hosty to bude ještě horší. Na dvě minuty si jde odpočinout Teppo za nedovolené bránění.

50:53
    Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.

50:01
    Hostující mužstvo má deset minut na to, aby s výsledkem něco udělalo, pomýšlí-li na vítězství.

48:53
    Domácí jdou do čtyř. Vyloučen je na dvě minuty Mottet a hosté mají šanci na vyrovnání.

48:05
    Zámorský svou přihrávku nenasměroval tak, jak prvně zamýšlel.

47:43
    Hráči IFK měli rychlou odpověď na svých hokejkách, ovšem přečíslení dvou na jednoho nevyřešili nejlépe. Kotouč skončil po zásahu Conzeho betonu, v rohu kluziště.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 22. Tambellini (Pouliot, Ngoy), 48. Wildhaber – 32. Goldobin (Auvitu), 55. Záborský (Elkins)

Fribourg-Gottéron: Conz (Nyffeler) – Ngoy, Kwiatkowski, Montandon, Huguenin, Schilt, Kamerzin, Brugger, Wildhaber – Dube, Sprunger, Pluss – Pouliot, Mauldin, Tambellini – Mottet, Hasani, Ness – Marchon, Wiedmer, Fritsche
    IFK Helsinky: Husso (Lankinen) – Honkaheimo, Grillfors, Auvitu, Heikkinen, Salmi, Teppo, Blomqvist – Elkins, Záborský, Ikonen – Goldobin, Ramstedt, Asten – Nykopp, Partanen, Lamberg – Tarkkanen, Luttinen, Tamminen

Rozhodca: Šír, Nikolic – Kaderli, Kovacs