Tappara – Frölunda 1:5 (kon.) | Jyväskylä – Skellefteå 5:4 (kon.) | Kärpät – Vienna 3:1 (kon.)
TPS – Rauma 1:5 (kon.) | Sparta Praha – Linköping 1:2 (kon.) | Fribourg – IFK Helsinky 2:2 (kon.)
Ženeva – SaiPa 2:0 (kon.) | Luleå – Salzburg 2:4 (kon.)
Genève-Servette HC
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
SaiPa Lappeenranta
cz Utorok 04.11.2014, 19:45 • Patinoire des Vernets (kapacita 7135 míst) • Liga majstrov

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:07:37)

Dnešní úvodní zápas osmifinále LM mezi Servette Ženeva a SaiPa Lappeenranta dopadl lépe pro švýcarský tým, který zvítězil 2:0 a výrazně se tak přiblížil postupu do další fáze play off. O obě branky domácích se dnes postaral Kevin Romy.

60:00

59:41
    Domácí hrají v plném počtu! Už je velmi pravděpodobné, že Robert Mayer dnes udrží čisté konto.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny, hosté se snaží alespoň o snížení náskoku, který by jim výrazně pomohl směrem do odvety.

58:26
    Domácí hráči opět zastavili útok svých soupeřů a puk znovu putuje přes všechny čáry až k Markkanenovi.

58:09
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se tak bude před brankou Jussiho Markkanena.

57:53
    V dalším přechodu do útočného pásma se hosté dostali do postavení mimo hru.

57:26
    Mayer nyní přestál obrovskou příležitost, když před jeho brankou zůstali hned dva nepokrytí hráči, kteří ale nedokázali velkou šanci zužitkovat!

57:07
    Domácí hráči opět našetřili několik cenných vteřin s pukem v útočném pásmu.

56:42
    Hostům se opravdu nedaří, s jejich ambicemi to už dnes nevypadá moc růžově.

56:15
    Kapitán hostů Ville Koho nyní narazil do Mayera takovým způsobem až domácí branka vypadla ze svého postavení, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:59
    Domácí se brání skvěle, Kevin Romy opět posílá kotouč přes všechny čáry.

55:35
    Hosté se ještě nedokázali v dlouhé přesilové hře srovnat v útočném pásmu tak, aby mohli přemýšlet o ohrožení Mayerovy branky.

55:09
    D'Agostini s Pyattem nyní v oslabení našetřili několik cenných vteřin v útočném pásmu, podobná hra se bude domácím hodit.

54:41
    Správci stadionu musí nyní odstranit z ledu krvavou stopu, kterou na ploše zanechal McIntyre.

54:41
    Dlouhá přesilovka pro hosty! Za hru vysokou holí je vyloučen Daniel Rubin, kterého rozhodčí posílají rovnou do kabin s trestem na 5 minut + do konce utkání, nepříjemný zákrok schytal hostující útočník David McIntyre.

54:25
    Sam Lofquist sice drží kotouč za vlastní brankou, hostům ale enormně rychle utíká čas.

53:48
    Lofquist vyhrál sprinterský souboj za pukem se Šimkem, domácí forvard totiž v souboji ztratil rovnováhu.

53:05
    Hosté se nyní usadili v útočném pásmu, všechny střely ale zatím míří mimo tři tyče, Mayer ještě nemusel zasahovat.