HC´ 05 Banská Bystrica
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
ŠHK 37 Piešťany
Utorok 04.11.2014, 17:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa dohrávaný zápas medzi Banskou Bystricou A Piešťanmi, v ktorom o víťazstve hostí 2:3 rozhodol v predĺžení Tomáš Brňák.
    Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa pri ďalších stretnutiach. (19:40:30)

BRňÁK - 2:3

61:50
    Piešťany dali gól!
    Gólom v predĺžení rozhoduje o víťazstve hostí bývalý hráč Banskej Bystrice TOMÁŠ BRŇÁK.
    Asistencie: Tibor Kutálek

60:48
    Block sa mohol dostať do samostatného nájazdu, ale nestihol dokorčuľovať puk skôr ako obranca hostí,.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa tretia tretina, v ktorej sme videli vyrovnávajúci gól Hudeca. Keďže o víťazovi stretnutia sa v riadnom hracom čase nerozhodlo, po trojminútovej prestávke uvidíme päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:31
    Ešte pár šancí domácich, ale je zjavné že zápas sa už iba dohráva.

59:03
    V závere sa do šance dostal Románek, ktorý išiel sám na bránu, ale s jeho šancou si bystrický brankár poradil.

58:03
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:40
    Po Hudecovej strele, ktorá skončila na ochrannej sieti sa bude vhadzovať naľavo od Wiikmana.

56:55
    V šanci sa ocitol Hudec, ale bol zastavený jedným z hráčov hostí. Fanúšikovia si pýtajú vylúčenie, ale pomer hráčov na ľade sa meniť nebude.

56:01
    Ďalšie zakázané uvoľnenie domácich hráčov.

55:43
    Ofsajd domácich posúdený ako úmysel a buly pred Wiikmanom.

54:49
    Konečný nastrelil puk do útočného pásma, tam sa však k nemu dostali domáci.

53:36
    Domáci na ľade v plnom počte a hneď sa aj dopúšťajú zakázaného uvoľnenia.

53:06
    V ďalšej šanci aj domáci Kafka, tomu už ale hostia zakončiť neumožnili.

52:43
    Vo vlastnom oslabení sa do šance dostal Handlovský, ktorý nikým nekrytý mieril spoza ľavej strany tesne ponad rameno Šúreka. Ten puk vytlačil na ochrannú sieť.

Radoslava Harvánková

Góly a asistencie: 25. Kafka (Matoušek, Handlovský), 26. Bendík (Kadura) – 17. Mišura (Kutálek, Klempa), 51. Hudec, 62. Brňák (Kutálek)

HC´ 05 Banská Bystrica: Wiikman (Košarišťan) – Hudec, Kytnár, Block, Bambúch, Jaborník – Handlovský, Preisinger, Kafka, Biro, Predajniansky – Bendík, Matoušek, Kadura, Lunter P. – Surový, Gašpar, Macko
    ŠHK 37 Piešťany: Šúrek (Rybár) – Kutálek, Mišura, Klempa, Šedivý, Škadra – Románek, Peško, Haring, Brňák, Hamrák – Konečný, Toman, Hudec, Bučka, Rais – Lichanec, Srnec

Rozhodca: Stano – Korba, Rovenský

Diváci: 1 057