Kazaň – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | D. Moskva – Soči 2:1 (po pr.) | Viťaz – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
Nedeľa 05.10.2014, 15:00KHL

Je dobojované! Domáci Podolsk bol aktívnejší počas celého zápasu, ale dvakrát sa Lokomotivu podarilo dorovnať. Na gól Romana Horáka z poslednej minúty riadnej hracej doby už nemohli odpovedať a tak Víťaz uspel pomerom 3:2. (17:23:02)

60:00

59:13
    Sanford je na striedačke, hostia skúšajú hrať v šestici!

59:13
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A zrejme je rozhodnuté! Teraz sa pre zmenu presadil najproduktívnejší hráč Víťazu ROMAN HORÁK a v poslednej minúte dostáva svoj tím po tretí krát do vedenia. Asistencie: Mario Kampe, Maxim Afinogenov.

57:45
    Čaká sa na rozhodnutie, ale ani jeden z tímov sa nevie na dlhší čas usadiť v útočnom pásme. Hrá sa prevažne v strednom pásme.

55:12
    Už sa hrá v plnom počte, Lokomotiv presilovku doslova premrhal a k strele sa dostal až v rovnovážnom stave Koňkov.

53:12
    Potrestaný bol domáci Golovkov a hostia majú šancu opäť využiť presilovú hru.

52:20
    V tejto fáze sa hrá opatrne na oboch stranách. Teraz sa predsa len k strele dostal Ljubuškin, ale Sateri nemal veľa práce.

52:02
    Podolsk sa počas presilovky nedostal do žiadnej šance a už sa hrá v plnom počte.

50:02
    Geoff Platt dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a hostia sa musia brániť.

48:35
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Súboj Kokšarov – Jakovlev stále pokračuje! JEGOR JAKOVLEV sa taktiež presadil po druhý krát v dnešnom zápase a je vyrovnané 2:2. Asistencie: Staffan Kronwall a Jegor Averin.

48:28
    Porseland dostáva 2 minúty za zdržovanie hry a hostia môžu v presilovke vyrovnať.

44:55
    Kokšarov mal ďalšiu šancu,ale z pravého kruhu nedokázal Sandroda prekonať.

44:37
    Domáci sa opäť ujímajú vedenia v tomto zápase. JURIJ KOKŠAROV pridáva svoj druhý gól po prihrávke Koroljova. Asistencie: Anton Koroljov.

43:17
    Čech Horák nahadzoval puk, ale Sanford bez problémov vyrazil.

42:29
    Na domácej strane bol úspešný brankár Sateri proti zakončeniu Platta.

42:09
    Porseland a ani Koroljov neuspeli proti pripravenému Sanfordovi.

41:50
    Hostia sú v plnom počte.

40:01

Druhá tretina je už taktiež za nami. Videli sme v nej jeden gól, o ktorí sa postaral hosťujúci Jakovlev a vyrovnal tak na priebežných 1:1. Tretia tretina tak bude ešte veľmi zaujímavá.

40:00

38:48
    Jakovlev dostáva 2 minúty za držanie a Podolsk bude hrať presilovku.

37:25
    Tento gól hosťom pomohol a Sateri musel pokryť strelu Plotnikova po individuálnom prieniku.

36:38
    Hostia presilovku veľmi rýchlo využívajú. Vyrovnávajúci gól strelil JEGOR JAKOVLEV po prihrávke Kronwalla. Asistencie: Staffan Kronwall.

36:30
    Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Porseland.

34:50
    Prečíslenie 3 na 2 nedokázal Podolsk zúžitkovať, keďže posledná prihrávka bola zblokovaná.

33:20
    Cyganov a ani Horák neuspeli proti brankárovi Sanfordovi. Podolsk stále pokračuje vo svojej hre a je aktívnejší.

32:50
    Pred Satarim bolo rušno. Rozhodcovia musel krotiť vášne, keďže vznikla menšia potýčka.

31:29
    Víťaz Podolsk hrá v plnom počte.

30:25
    Dvakrát strieľal od modrej čiary Kronwall, ale ani jedná jeho strela nebola úspešná.

29:29
    Berdjukov dostáva 2 minúty za podrazenie a Lokomotiv má ďalšiu šancu na vyrovnanie.

28:08
    Hostia mali v presilovke dobré šance, ale Sateri podržal Podolsk, keď dokázal uspieť proti dvom strelám Plotnikova.

27:36
    Podolsk hrá v plnom počte.

26:40
    Sanford bez problémov vyrazil nahodený puk Soloduchina do rohu klziska.

25:36
    Jakubov si posedí 2 minúty za držanie, Lokomotiv získava presilovku.

22:50
    Z druhej vlny zakončoval Makejev, ale Sanford dokázal jeho strelu udržať.

21:10
    Averin je už späť na ľade a tak hrá Lokomotiv v plnom počte.

20:01

Prvá tretina je už minulosťou. Podolsk bol v prvej časti aktívnejší a tak sa zatiaľ teší zo zaslúženého vedenia. Sanford sa rozhodne nenudil, keďže musel čeliť 18 strelám. Jednu však nechytil a bola to strela Kokšarova, ktorý otvoril skóre dnešného zápasu.

20:00

19:09
    Jegor Averin dostáva 2 minúty za držanie a tak si hostia opäť komplikujú situáciu.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

14:05
    Kokšarov je zatiaľ najaktívnejším hráčom na ľade a Sanford mal s jeho pokusom opäť veľa práce.

12:20
    Hostia pôsobia zaskočeným dojmom, predsa len vstupovali do tohto stretnutia v pozícii favorita. Kokšarov opäť preveril Sanforda.

11:57
    Domáci sa zaslúžene ujímajú vedenia v tomto zápase. Postaral sa o to JURY KOKŠAROV. Asistencie: Mario Kempe, Dmitrij Cyganov.

10:20
    Za nami je úvodných desať minút zápasu a Víťaz je prekvapujúco aktívnejší ako hostia. Sanford musí byť koncentrovaný.

07:56
    Domáci sú momentálne strelecky aktívnejší, ale Afinogenov a ani Kempe neboli proti Sanfordovi úspešní.

06:11
    Švéd Thornberg je späť na ľade a hrá sa v plnom počte na oboch stranách.

05:40
    Porseland skúsil ohroziť Sanforda, ale jeho strela nemala nárok na úspech.

04:11
    Vylučuje sa aj na hosťujúcej strane. Thornberg dostáva 2 minúty za sekanie.

03:53

02:20
    Lokomotiv je nasťahovaný pred Saterim, ale ten zatiaľ nemusel predviesť náročnejší zákrok.

01:53
    Už v úvode získavajú hostia presilovku, keďže Afinogenov dostáva 2 minúty za sekanie.

00:01

Viťaz Podolsk: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Golovkov, Seleznjov, Verešchagin, Berdjukov, Klimontov – Cyganov, Kempe, Horák – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Ziazov, Afinogenov, Makejev – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Ivanov.

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Višnevskij, Holos, Gorochov, Ljubuškin, Vasiljev, Martjonov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Gračjov, Novotný, Thörnberg – Koňkov, Galimov, Kartajev – Platt, Kapustin, Korškov.

Rozhodca: Romasko, Ščenjov – Zacharenkov, Sivov.

Príjemné popoludnie všetkým fanúšikom kvalitného hokeja. Dnes pokračuje KHL ďalším hracím dňom. Moje meno je Martin Platko a ja vás budem sprevádzať súbojom medzi Víťazom Podolsk a Lokomotivom Jaroslavľ. Úvodné buly je naplánované na 15:00 SEČ.

Víťaz Podolsk

Domáci nie sú prekvapujúco na posledno mieste svojej konferencie. Podolsku patrí v tabuľke Západnej konferencie 13.miesto so ziskom 12 bodov pri skóre 27:38. Z posledných piatich zápasov majú 2 víťazstvá a 3 prehry. V poslednom ligovom kole Víťaz v divokej prestrelke prehral na ľade Dinama Moskva 6:4. Najproduktívnejším hráčom tímu je Roman Horák, ktorý nazbieral 7 kanadských bodov za 4 góly a 3 asistencie.

Ani hostia zatiaľ nehrajú podľa predstáv, ale predsa len sú na tom lepšie ako domáci. Lokomotivu patrí v tabuľke Západnej konferencie 9.miesto so ziskom 15 bodov pri skóre 31:32. Z posledných piatich zápasov získali tri víťazstvá a dva prehry. V poslednom ligovom kole Jaroslavľ doma zdolal Dinamo Moskva pomerom 4:2. Najproduktívnejším hráčom tímu je Jíři Novotný, ktorý nazbieral 9 kanadských bodov za 2 góly a 7 asistencií.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Martin Platko

Góly a asistencie: 12. Kokšarov (Kempe, Cyganov), 45. Kokšarov (Koroljov), 60. Horák (Kempe, Afinogenov) – 37. Jakovlev (Kronwall), 49. Jakovlev (Kronwall, Averin)

Viťaz Moskovská oblasť: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Golovkov, Seleznjov, Verešchagin, Berdjukov, Klimontov – Cyganov, Kempe, Horák – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Ziazov, Afinogenov, Makejev – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Ivanov.

Rozhodca: Romasko, Ščenjov – Zacharenkov, Sivov