Kazaň – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | D. Moskva – Soči 2:1 (po pr.) | Viťaz – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Lokomotiv Jaroslavľ
Nedeľa 05.10.2014, 15:00KHL

Je dobojované! Domáci Podolsk bol aktívnejší počas celého zápasu, ale dvakrát sa Lokomotivu podarilo dorovnať. Na gól Romana Horáka z poslednej minúty riadnej hracej doby už nemohli odpovedať a tak Víťaz uspel pomerom 3:2. (17:23:02)

60:00

59:13
    Sanford je na striedačke, hostia skúšajú hrať v šestici!

59:13
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A zrejme je rozhodnuté! Teraz sa pre zmenu presadil najproduktívnejší hráč Víťazu ROMAN HORÁK a v poslednej minúte dostáva svoj tím po tretí krát do vedenia. Asistencie: Mario Kampe, Maxim Afinogenov.

57:45
    Čaká sa na rozhodnutie, ale ani jeden z tímov sa nevie na dlhší čas usadiť v útočnom pásme. Hrá sa prevažne v strednom pásme.

55:12
    Už sa hrá v plnom počte, Lokomotiv presilovku doslova premrhal a k strele sa dostal až v rovnovážnom stave Koňkov.

53:12
    Potrestaný bol domáci Golovkov a hostia majú šancu opäť využiť presilovú hru.

52:20
    V tejto fáze sa hrá opatrne na oboch stranách. Teraz sa predsa len k strele dostal Ljubuškin, ale Sateri nemal veľa práce.

52:02
    Podolsk sa počas presilovky nedostal do žiadnej šance a už sa hrá v plnom počte.

50:02
    Geoff Platt dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a hostia sa musia brániť.

48:35
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Súboj Kokšarov – Jakovlev stále pokračuje! JEGOR JAKOVLEV sa taktiež presadil po druhý krát v dnešnom zápase a je vyrovnané 2:2. Asistencie: Staffan Kronwall a Jegor Averin.

48:28
    Porseland dostáva 2 minúty za zdržovanie hry a hostia môžu v presilovke vyrovnať.

44:55
    Kokšarov mal ďalšiu šancu,ale z pravého kruhu nedokázal Sandroda prekonať.

44:37
    Domáci sa opäť ujímajú vedenia v tomto zápase. JURIJ KOKŠAROV pridáva svoj druhý gól po prihrávke Koroljova. Asistencie: Anton Koroljov.

43:17
    Čech Horák nahadzoval puk, ale Sanford bez problémov vyrazil.

42:29
    Na domácej strane bol úspešný brankár Sateri proti zakončeniu Platta.

42:09
    Porseland a ani Koroljov neuspeli proti pripravenému Sanfordovi.

41:50
    Hostia sú v plnom počte.

40:01

Martin Platko

Góly a asistencie: 12. Kokšarov (Kempe, Cyganov), 45. Kokšarov (Koroljov), 60. Horák (Kempe, Afinogenov) – 37. Jakovlev (Kronwall), 49. Jakovlev (Kronwall, Averin)

Viťaz Moskovská oblasť: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Golovkov, Seleznjov, Verešchagin, Berdjukov, Klimontov – Cyganov, Kempe, Horák – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Ziazov, Afinogenov, Makejev – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Ivanov.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Višnevskij, Holos, Gorochov, Ljubuškin, Vasiljev, Martjonov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Gračjov, Novotný, Thörnberg – Koňkov, Galimov, Kartajev – Platt, Kapustin, Korškov.

Rozhodca: Romasko, Ščenjov – Zacharenkov, Sivov