Spišská N. Ves – Skalica 7:3 (kon.) | Zvolen – Trenčín 2:6 (kon.) | B. Bystrica – Žilina 5:2 (kon.)
Poprad – HC Slovan 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 4:1 (kon.) | Košice – Topoľčany 11:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
MsHK Žilina
Nedeľa 05.10.2014, 11:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Extraliga juniorov

Skočil sa zápas juniorskej extraligy, v ktorom domáca Banská Bystrica porazila hostí zo Žiliny pomerom 5:2.
    Ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších hokejových stretnutiach. (13:54:23)

60:00

58:15
    Žilina dáva gól!
    Žilinčania využívajú ďalšiu presilovú hru a znižujú na rozdiel troch gólov. Presný zásah pridáva BRANISLAV KVOCERA. Asistencie: Tomáš Paleček, Patrik Rogoň.

56:21
    Opäť vylúčenie domácich, Nicolas Gašpar – menší trest za hákovanie.

50:31
    Jakub Kubinec, dve minúty za napadnutie.

49:14
    Hostia strieľajú svoj prvý gól v zápase zásluhou JOZEFA CISÁRIKA, ktorý využíva presilovú hru. Asistencie: Luka Petelin.

48:43
    Rastislav Gašpar, dve minúty za seknutie.

44:44
    Vylúčenie domácich – Kirill Domaev, dve minúty za krosček.

42:12
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci pridávajú piaty gól, keď sa v presilovej hre presadil MICHAL MACKO. Asistencie: Igor Hermánek, Martin Ambroz.

41:22
    Branislav Kvocera, menší trest za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy.

40:01
    Trest pre družstvo zo Žiliny, dve minúty za oneskorený návrat po prestávke.

40:01

40:00

38:18
    V závere druhej tretina domáci ešte navyšujú svoj náskok. Štvrtý gól svojho tímu pridáva RASTISLAV GAŠPAR. Asistencie: Maroš Surový, Kirill Domaev.

33:21
    Vylúčenie na domácej strane – Jakub Predajniansky, dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

30:16
    Gól strelil KIRILL DOMAEV. Asistencie: Maroš Surový, Rastislav Gašpar.

24:17
    Domáci využívajú presilovú hru a pridávajú druhý presný zásah. Gól strelil MARTIN ANDRISÍK. Asistencie: Daniel Gachulinec, Martin Ambroz.

22:47
    V úvode druhej tretiny vylúčený Vrábel na dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

20:01
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Radoslava Harvánková

Góly a asistencie: 3. Surový (Gašpar R., Gachulinec), 25. Andrisík (Gachulinec, Ambroz), 31. Domaev (Surový, Gašpar R.), 39. Gašpar R. (Surový, Domaev), 43. Macko (Hermánek, Ambroz) – 50. Cisárik (Petelin), 59. Kvocera (Paleček, Rogoň)

HC´ 05 Banská Bystrica: Rosandič – Ambroz, Andrisík, Dlapka, Domaev, Gachulinec, Gašpar R., Gašpar N., Hermánek, Jendroľ, Kleinedler, Koyš, Koziot, Kubinec, Macko, Predajniansky, Surový, Tenkel, Vydúrek
    MsHK Žilina: Škorvánek – Kadlečík, Solar, Kvocera, Vrábel, Holák, Leitman – Rogoň, Jurík, Cisarik, Petelin, Ondruš, Dolinajec, Pšurný, Michalek, Paleček

Rozhodca: Majling – Číž, Kollár