Kazaň – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | D. Moskva – Soči 2:1 (po pr.) | Viťaz – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
HK Soči
Nedeľa 05.10.2014, 15:00KHL

Výborný a zároveň napínavý zápas pre oba tímy. Oba tímy si vytvárali gólové príležitosti, lenže všetky sa im nepodarilo využiť.

1. tretina bola veľmi vyrovnaná. Gól síce nepadol ale mohli sme vidieť veľmi vyrovnaný hokej. V 1. tretine bolo viacero vylúčení, no ani jedno sa nepodarilo využiť. V druhej tretine skóroval Babenko, keď využil presilovú hru a tak potrestal hostí za zbytočnú chybu. Taktiež si svoje názory vymenili Daugavins a Petrov, ale bitke, pohotovo zabránil rozhodca, ktorý ich rozdelil. V 3. tretine sa pohotovo presadil Lyuduchin a priviedol svoj tím späť do hry. Po tomto vyrovnávajúcom góle sa hral znova, vyrovnaný hokej. Bolo viacero vylúčení, ale ďalší gól už nepadol. V predĺžení sa podarilo skórovať Osipovi, ktorý potvrdil výhru Din. Moskva.

Prajem vám príjemný zvyšok dňa. (17:29:45)

62:10
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Výborne zakončenie hráča OSIPOV. Daugavins sa výborne natlačil pred bránu hostí, posunul puk na Kasparsa a ten ho poslal ďalej na Osipova. Brána bola úplne prázdna, takže mu už v strelení gólu nič nebránilo.

61:16
    Domáci si prihrávajú ale robinson pekne našiel spoluhráča. Petuško sa snažil natlačiť pred bránu, ale to sa mu nepodarilo. Pozor, robinson teraz zariskoval, keď stratil puk

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Táto tretina priniesla vyrovnávajúci gól, takže nás čaká predĺženie zápasu. Tréner Din. Moskva vysvetľuje hráčom taktiku. Hráči HK Soči stále hrajú v oslabení.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Domáci sa snažia presadiť v posledných sekundách, žial sa im to už nepodarí.

59:10
    Je tu ďalší nedovolený zákrok a zároveň šanca pre domácich. Na trestnú lavičku si pôjde sadnúť Krutov za podrazenie.

58:10
    Hostia to prekombinovali pred bránou domácich, následne stratili puk.

57:10
    Warn sa nebezpečne natlačil pred bránu domácich, ale nevšimol si že tam stoja traja protihráči.

56:50
    Domáci opäť v útočnom pásme hostí. Za bránou Mosalyov. Snažil sa prihrať ale prihrávka bola mierená mimo.

55:40
    Pestuško krásne vystihol moment a vypichol puk z hokejky Akhmetova. Samostatnú akciu nedokázal zakončiť.

55:10
    Domáci pri puku, snažia sa preraziť do útočného pásma. Za bránou stratil puk Mosalyov a hostia sú v útočnom pásme.

54:00
    Robinson strieľa! Strela však minula bránu a hostia získali puk, ktorý následne stratili v útočnom pásme.

53:01
    Hostia majú opäť puk. Na hraciu plochu sa vracia Solovyov.

52:20
    Domáci vyhadzujú puk a tak získavajú čas. Teraz sa snažili o pokus pri prečíslení, keď strieľal Osipov.

51:45
    Hostia sa držia v útočnom pásme a prihrávajú si. Koledov skúsil, ale strelu zachytil domáci brankár.

51:00
    Na trestnú lavičku odchádza Solovyov za podrazenie. Domáci hrajú v oslabení a hostia to môžu využiť.

49:10
    Hostia nakorčuľovali do útočného pásma a prihrávkami si ho snažia udržať. To sa im však nepodarilo a puk získali domáci, ktorí okamžite striedajú

48:10
    Domáci v prečíslení, tento pokus však zmaril Jarvinen. Hostia sa snažili získaný puk pretlačiť vpred, ale to sa im nepodarilo.

46:35
    Domáci si stále držia pásmo, ale teraz nebezpečná situácia, ktorú nevyužil Mosalyov. Osipov pekne našiel pred bránov Mosalyova ale tomu nesadol puk na hokejku.

46:30
    Vhadzovanie na strane hostí vyhrávajú domáci a hneď z prvej skúšal Višňevsky.

46:30
    Robinson sa snažil nájsť Gorovikova ale hostia túto prihrávku zblokovali.

45:30
    Soči sa tlačí pred bránu domácich, ale na ľad naskakuje Robinson, takže domáci hrajú v plnom počte.

45:10
    Pestunov riskoval pred vlastnou bránou ale spoluhráči ho podržali a puk vyhodili preč.

44:00
    Vylúčenie na strane domácich. Za nedovolené bránenie si odchádza sadnúť Robinson.

42:00
    Soči dáva gól! Je to tu, Soči vyrovnáva na 1:1. Hráči boli natlačení pred bránou domácich, keď sa LYUDUCHIN natlačil pred bránu a na druhý pokus dokázal skórovať.

41:30
    Vhadzovanie na strane hosti získali domáci, ale puk sa im nepodarilo udržať, takže hostia sa snažia tlačiť dopredu.

40:30
    Je tu začiatok 3. tretiny. Hráči Din. Moskva si stále držia jednobodový náskok. Hneď z úvodu odvrátili útok hostí.

40:01

V 2. tretine sme mohli vidieť krásny gól domácich keď sa strelou z ďaleka presadil Babenko.Robinson poslal nádhernú strelu na bránku a Babenko to krásne zakončil. Táto tretina však priniesla aj veľa vylúčení na strane hostí, ktorí odchádzali za nezmyselné previnenia na trestnú lavičku. Takmer v tejto tretine došlo aj k bitke medzi Daugavinsom a Petrovom, ale bitkou sa to neskončilo. Rozhodca zasiahol v čas. HK Soči hraje veľmi agresívne, takže ponúka veľké príležitosti pre domácich.

40:00

39:20
    Vhadzovanie pre domácich, ktorí si prihrávajú pred bránou hostí. Zherdev uvidel medzeru a vypichol puk domácim, ale bol odstavený domácou obranou

38:40
    Opäť názorové nezhody medzi Daugavinsom a Petrovom. Takmer došlo k bitke, ale rozhodca ich v čas od seba oddelil.

38:10
    Ďalšie vhadzovanie na strane hostí, ktoré vyhrali domáci, ale okamžite stratili puk. Hostia zaváhali a puk im vypichol domáci útočník.

37:20
    Babenko získal puk ale poslal nepresnú prihrávku, ktorú naštastie zachytil Zherdev.

36:55
    Hostia sa snažia vytvárať príležitosti ale stále sa im to nedarí. Práve stratili puk a domáci vyrážajú do útočného pásma.

35:10
    Vhadzovanie na strane domácich vyhrávajú hostia a tak si udržali pásmo, ale zlá prihrávka od Robinsona ich pripravila o pásmo.

34:20
    Pervyshin márne hľadal útočníka pred bránou domácich. Prihrávku zachytili domáci.

33:30
    Daugavins skúsil vypáliť ale jeho strela bola mierená mimo bránu. Hráči HK Soči sa vracajú späť na hraciu plochu.

32:00
    Soči znovu oslabí Emmerton za vyhodenie puku mimo hraciu plochu. Domáci tak získavajú veľkú šanca skŕovať

31:00
    Ďalšie vylúčenie. Sadnúť si odchádza Petersson za podrazenie.

30:40
    Soči hraje v plnom počte! So získaným pukom sa snaží preraziť v pred, lenže strácajú puk a domáci sa to hneď snažia potrestať.

29:50
    Nezhody medzi Warnom a Tereščenkom pred bránou domácich.

29:10
    Soči vyhadzuje puk a okamžite strieda. Znovu sa im podarilo vyhodiť puk a odraziť hrozbu, lenže domáci sú hneď späť

28:00
    Robinson páli z prihrávky. Túto strelu Popperle bez problémov zachytil.

27:45
    Hostia budú hrať v oslabení. Za hákovanie si pôjde sadnúť Lapenkov.

27:05
    Veľká šanca pre Din. Moskva keď si pred bránu nakorčuľoval Glazachev, zakončiť sa mu však nepodarilo

25:35
    Domáci si držia útočné pásmo. Krutov si toho však všimol a v čas vypichol puk domácim.

24:35
    Hostia opäť v útočnom pásme, lenže o puk ich pripravil Koledov a nadhodil puk do útoku.

23:51
    Pozor na útočníka hostí, ktorí sa nenápadne dostal pred bránu domácich.

22:10
    Je to tu, Využitá presilovka domácich, ktorí nezaváhali a dokázali sa presadiť. Krásnu strelu poslal Robinson a Babenko už len zakončoval do prázdnej brány. Brankár tomuto gólu nedokázal v čas zabrániť.

20:30
    A je tu začiatok 2. tretiny. Hneď z úvodu sa Soči snaží hrať agresívne a prichádza vylúčenie. Ignatuškin si pôjde sadnúť za hákovanie.

20:01

V tejto tretine nebolo veľa príležitostí, ale oba tímy sa ich snažili vytvárať. Mohli sme vidieť veľmi vyrovnanú hru, keďže sa ani jeden z tímov nedokázal presadiť do konca 1. tretiny. Hráči si odchádzajú oddýchnuť a uvidíme čo prinesie 2. tretina. ktorá za začne približne za 10-15 minút.

20:00

19:54
    Hostia zdržujú hru a do konca 1. tretiny zostáva len pár sekúnd.

19:04
    Vhadzovanie pre domácich ktorí nahodili puk pred bránu hostí. Opäť snaha domácich, ktorá bola zmarená obráncom hostí.

18:01
    Domáci sa snažia presadiť pred bránov Popperleho, ale strácajú puk

17:05
    Petuško sa vrátil z trestnej lavice.

15:50
    Ostra strela od hostí bola zblokovaná a znova sa snažia o strelu. Koledov sa pokúsil vypáliť, ale trafil len lapačku brankára.

14:35
    Na trestnú lavicu odchádza Petuško a hostia si zahrajú druhú presilovú hru v tomto zápase.

14:15
    Strela zo stredu ihriska smerujúcu na domáceho brankára.

14:05
    Vhadzovanie v pásme domácich, ktorí nahodili puk smerom v pred ale nič sa neudialo.

13:10
    Hostia hrajú v plnom počte a okamžite získali puk. Snažia sa pretlačiť do útočného pásma ale puk stratili skôr než sa začali snažiť.

12:30
    Príležitosť pre Soina ktorý pálil z prvej.

12:10
    Zostáva ešte jedna minúta do konca presilovej hry. Hostia výborne vyrazili puk zo svojho pásma ale domáci sú hneď späť.

11:30
    Domáci sa opäť tlačia pred bránu ale tento pokus vykryl Popperle.

11:10
    Hostia hrajú v oslabení. Pozor, príležitosť pre domácich ktorú si vytvoril Tereščenko.

10:45
    Na trestnú lavicu si pôjde sadnúť Krikunov.

10:40
    Domáci čakajú za bránou ale stratili puk pri pokuse o vniknutie do útočného pásma.

10:12
    Sochi sa znovu snaží o gól ale táto snaha vyšla na zmar.

09:30
    Krutov skúsil vystreliť no jeho strela bola zblokovaná a hostia sú opäť pred bránou domácich.

08:30
    Veľká zápletka pred bránou Popperleho ktorý nevidel cez hráčov.

07:38
    Vhadzovanie na strane hosti, ktoré následne vyhral hráč Sochi a hostia sa pustili v pred.

07:30
    Strela spoza modrej čiary brankára hostí vôbec neprekvapila a tak puk skryl do svojej lapačky!

06:55
    Domáci hrajú opäť v plnom počte!

06:27
    Hostia stále tlačia na domácich ktorí sú v nevýhode o jedného hráča.

06:14
    Strata puku v útočnom pásme a domáci sa snažili zahodiť puk

05:26
    Hostia sa snažia natlačiť pred bránu súpera a využiť tak presilovú hru.

04:47
    Prvé vylúčenie na strane domácich, Sadnúť si odchádza Daugavins

02:10
    Obráncovia hosti si prihrávajú medzi sebou a snažia sa vymyslieť šance pre útočnikov, ale prichádza následná strata puku v útočnom pásme

00:19
    A je tu začiatok zápasu, domáci hneď z úvodu tlačia na hostí.

00:01

Krásne, nedeľné popoludnie vám prajem. Dnes sa na ľadovú plochu proti sebe postavia Dinamo Moskva a HK Soči. Tieto tímy sa určite nenechajú zahanbiť, takže nás čaká zápas, ktorý je dôležitým pre oba tímy.

V poslednom zápase sa Dinamu Moskva nepodarilo zdolať Lokomotiv Jaroslavľ, takže si nedokázali udržať svoju výhernú šnúru, šiestich zápasov. Dinamo Moskva má taktiež výhodu domáceho prostredia a drží sa na 4. mieste tabuľky.

Najlepší strelci:
    Daugavins K. 5 gólov
    Mosalyov D. 4 góly

Predošlý zápas:
    Lokomotiv Jaroslavľ – Dinamo Moskva 4:2

HK Sochi má na svojom konte len 2 výhry, z 9 možných. Tento tím sa určite, len tak, nenechá zahanbiť a pokúsi sa zabojovať o výhru, čím si pripíše dôležité body.

Krikunov I. 3 góly
    Anisin M. 3 góly

Lokomotiv Jaroslavľ – HK Sochi 4:1

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Martin Kišidaj

Góly a asistencie: 23. Babenko (Robinson), 63. Osipov (Daugavins, Kaspars) – 42. Lyuduchin

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Yeryomenko) – Robinson, Jarasvaara, Osipov, Soloviov, Višňevskij, Koryagin, Mironov – Soin, Babenko, Žerdev, Daugavins, Glazachev, Kokarev, Gorovikov, Pestuško, Tereščenko, Pestuško, Mosaliov, Karpov
    HK Soči: Popperle (Gavrilov) – Koledov, Wilson, Pervišin, Jarvinen, Shchitov, Petrov, Pautov – Krutov, Demkov, Lijuduchin, Warn, Krukunov, Ignatuškin, Petersson, Akhmetov, Emmerton, Lapenkov, Morozov, Ščerbina, Saprykin

Rozhodca: Vysilyev Alexei, Ronn Jyri – Gordenko Konstantin, Tomilov Viktor