Coimbra – Moreirense 0:0 (kon.) | Ferreira – Marítimo 3:2 (kon.) | Gil Vicente – Praia 1:1 (kon.)
Benfica – Arouca 4:0 (kon.) | Porto – Braga 2:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:0 (kon.)
Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
Gil Vicente FC
1:1 (1:1)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 05.10.2014, 17:00 • Estadio Cidade de Barcelos • Primeira Liga

Já se s vámi pro dnešek loučím. Při sledování dalších onlajnů se budu těšit. Hezký večer. (18:55:20)

Ráz utkání dal první poločas v kterém padli obě branky utkání. Nejprve se prosadil nejlepší hráč utkání Nwankwa, ale ihned za tři minuty srovnal Estoril z pokutového kopu Kleberem. Domácí získali tak první domácí body v letošní sezoně, hosté mohou být z dnešního střetnutí rádi za ten jeden bod.

90+3

90+2
    Jednu z posledních šancí utkáni měl jak jinak než Nwankwa(GIL), ale Vagner ho vychytal.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví utkání o tři minuty.

90+1
    Gil Vicente bude zahrávat rohový kop.

90
    Žlutou kartu dostává Mohsen (Gil Vicente FC).

87
    Domácí se snaží rozhodnout utkání, opět střílel Nwankwo, ale opět netrefil zařízení.

85
    Nejaktivnější hráč na hřišti Nwankwo teď vystřelil z přímého kopu pouze mimo tři tyče. Utkání se nám blíží pomalu ale jistě ke konci.

84
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Amado, přichází Bruno.

83
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Viana, přichází Mohsen.

79
    Ani rohový kop nepřinesl žádné vzrušení, čekáme tedy stále kdo převáží pomyslné misky vah na svou stranu.

78
    Domácí zahrávali přímý kop od postranní čáry, hosté odvrátili na roh.

77
    Žlutou kartu dostává Amado (GD Estoril Praia).

74
    Kuca (ETR) zakončil po přímém kopu, ale nikterak nebezpečně.

73
    Nyní budou zahrávat přímý volný kop z nebezpečné vzdálenosti hosté z Estorilu.

72
    Na domácích je vidět touha po prvním vítězství a tlačí se do útoku a hrají velmi aktivně.