Eindhoven – Excelsior 3:0 (kon.) | Alkmaar – Twente 2:2 (kon.) | Feyenoord – Groningen 4:0 (kon.)
Amsterdam – Zwolle 0:0 (kon.)
Ajax Amsterdam
0:0 (0:0)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 05.10.2014, 16:45 • Amsterdam ArenA • Holandská Eredivisie

Já se s vámi loučím a někdy příště na shledanou. (18:45:47)

Dnešní zápas byl velmi zajímavý ale bohužel žádný gól nepřinesl. Zápas to byl na obou stranách vyrovnaný, i přesto více ze hry celý zápas měl domácí tým který své tutové šance ale nedokázal proměnit. V poslední minutě měl stoprocentní šanci Kishna před svou střelou ale podklouzl a jeho pokus skončil nad brankou.

90+1
    Klaassen našel ve vápně úplně volného Kishnu který podklouzl a svou střelu namířil vysoko nad ! Tak to byla šance !

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty jako v prvním poločase.

88
    Poslední střídání také na hostující straně. Ze hřiště odchází Thomas Lam a na hrací ploše ho nahradí na poslední minutky Rick Dekker.

87
    Na dnešní utkání se přišlo podívat celkem 49 892 diváků.

86
    Thomas Lam se dostal až do přílíš velkého úhlu z kterého bylo těžké odcentrovat. Míč tak končí v rukavicích Cillessena.

84
    El-Ghazi našel centrem Sigthórssona, ten si ale špatně zpracoval míč a následně míč také ztratil.

82
    Centr z pravé strany sebral v pohodě nikým neatakován Cillessen.

77
    Těsně před Klaassenem míč vyboxoval Hahn.

75
    Van Polen to zkusil zhruba z třiceti metrů, Cillessen se ale zaskočit nenechal a míč chytá.

73
    Kishna našel z levé strany centrem na pravo úplně volného El-Ghaziho, který to zkoušel hned z první, míč mu nesedl a svůj pokus namířil vedle branky hostů.
    Cillessen Necida vychytal.

72
    Tomáš Necid vyzkoušel pozornost Cillessena, který musel míč vyrazit na roh.

71
    Davy Klaassen teď od hlavního sudího vidí žlutý kartónek.

70
    Domácí střídají po třetí. Ze hřiště odchází Lasse Schöne a své místo přepustí čerstvému Anwar El-Ghazi.