Brugge – Liége 3:0 (kon.) | Anderlecht – Genk 0:0 (kon.) | Lokeren – Oostende 3:1 (kon.)
Sporting Lokeren
3:1 (0:1)
KV Oostende
cz Nedeľa 05.10.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce, domácí tým dokázal v první polovině druhé půle otočit nepříznivý výsledek a zvítězit nad KV Oostende 3:1. Do druhé půle vstoupili aktivněji opět domácí a to se jim vyplatilo hned v 50. minutě, kdy se prosadil De Pauw. Netrvalo to dlouho a Lokeren šel v 53. minutě do vedení po zásluze Mariče. Při tomto inkasovaném gólu se zranil gólman hostí a musel být střídán. Nově přišlý gólman v 63. minutě fauloval ve vápně, obdržel žlutou kartu a domácí měli k dispozici pokutový kop, který proměnil s přehledem Marič. Od této chvíle domácí zápas jistili a nedali oostenďanům šanci na obrat. Domácí KSC Lokeren nakonec poráží KV Oostende 3:1, při čemž významným faktorem bylo vyloučení Coulibalyho ve 26. minutě. Ode mě je to dnes večer vše, užijte si večer a já se s vámi loučím. (22:02:32)

90+6

90+3
    Remacle se dostal na druhé straně ke střele.

90+2
    Hosté teď rozehrávali přímý kop, dlouhý pas do vápna musel vyboxovat až Barry.

90
    Domácí tým stále drží míč a v poklidu si tak dojde pro vítězství.

87
    Jako poslední odchází předčasně Leye, který pouští do hry Desserse.

85
    De Schutter si zahrál rukou a je další na seznamu obržení žluté karty.

84
    Remacle nebezpečně pálil, gól z toho však nebyl.

82
    Vzápětí střídají také domácí, místo Abdurahimiho nastupuje Remacle.

82
    Poslední změna na lavičce Oostende je připravena, dolů jde Ruiz a na závěrečné minuty nastupuje Wilmet.

81
    Domácí stále drželi míč a Ruizovi už ujely nervy a soupeře strčil a obdržel za to žlutou kartu.

79
    Hráči Lokerenu stále drží míč na svých kopačkách a svého soupeře tlačí.

76
    Brillant u je na nohou a hlásí se o zapojení do hry.

75
    Abdurahimi hledal ulicí Leya, ten chtěl zkusit zakončit zprvní, ale místo míče trefil Brillanta, jenž zůstává ležet na hřišti.

73
    Nebezpečné ráně teď musel čelit Dumesnil, situaci však zvládl a následná střela byla zablokována a skončila za brankou.

71
    Čas stále plyne a domácí Lokeren si pomalu ale jistě míří za výhrou, hru má pod svojí kontrolou.

67
    Centrovaný balón se nakonec odrazil přímo proti Vanakenovi, který ránu nepřiklopil a bránu tak přestřelil.

66
    Také domácí musí střídat, za zraněného Galitsiose nastupuje do hry Henrique.

62
    Lokeren právě vstřelil branku!
    MIJAT MARIČ úspěšně proměnil penaltu a posílá Lokeren již do dvoubrankového vedení!