Coimbra – Moreirense 0:0 (kon.) | Ferreira – Marítimo 3:2 (kon.) | Gil Vicente – Praia 1:1 (kon.)
Benfica – Arouca 4:0 (kon.) | Porto – Braga 2:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:0 (kon.)
Belenenses – Setúbal 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
3:2 (0:1)
CS Marítimo
cz Nedeľa 05.10.2014, 17:00 • Estádio da Mata Real, Paços de Ferreira • Primeira Liga

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (19:01:33)

Červené karty: 0 – 1

Je dobojováno. Druhý poločas byl mnohem atraktivnější než první a rozhodně se bylo na co dívat. Domácí třemi trefami během 10 minut dokázali otočit skóre z 0:1 na 3:1, ale po 6 minutách snížil Maazou na rozdíl jediné branky. Jenže chvíli na to dostal druhou žlutou kartu Fransérgio a hodně tím oslabil svůj tým, který už se nezmohl na větší tlak a na vyrovnání už nedosáhl.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Gegé (CS Marítimo).

90+2
    Maazou se dostal k hlavičce, která ovšem skončila pouze v náruči Defendiho.

90+1
    Tak přeci jenom se hosté dostávají do tlaku a budou kopat roh.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Blíží se konec utkání a na nějaký závěrečný tlak hostů to nevypadá. Hráči Pacos drží míč v uctivé vzdálenosti od své brány.

87
    Minhoca zkusil získat domácím uklidňující pojišťovací trefu, nicméně jeho křižná střela letěla pouze vedle brány.

86
    Žlutou kartu dostává Moreira (FC Paços Ferreira).

83
    Marítimo se dostalo nyní i ke dvěma střelám, ale na hráčích je vidět, že jsou si vědomi blízkosti porážky a možná i proto jejich pokusům chyběla přesnost a klid.

81
    Hosté jsou i nadále aktivní, jenže se nedostávají do žádných nebezpečných situací a čas se velmi rychle blíží ke konci.

78
    Žlutou kartu dostává Rafael Amorim (FC Paços Ferreira).

75
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Costa, přichází Ebinho.

74
    Marítimo je i v deseti aktivnější a dostává se do šancí, aby toho domácí za chvíli nezačali litovat.

71
    Je tu ovšem velká komplikace pro hosty. Případný tlak v závěru utkání značně oslabil Fransérgio, který po druhé žluté kartě musí zamířit do sprch!

68
    Marítimo právě vstřelilo branku!

I na straně hostů pomohlo oživení v podobě střídání ke zlepšení a už je to opět pouze o jednu branku! Druhý gól v zápase vstřelil také nigérijský útočník OUWO MOUSSA MAAZOU – 3:2!

63
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ferreira, přichází Vidales.

62
    Ferreira právě vstřelila branku!

A je tady další trefa! Trenér domácích Fonseca měl při střídání šťastnou ruku a po ani ne 20 minutách na hřišti se prosazuje brazilec PARAIBA – 3:1!