Belenenses – Marítimo 1:0 (kon.) | Rio Ave – Arouca 1:2 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:1 (kon.)
Gil Vicente – Lisabon 0:4 (kon.) | Porto – Boavista 0:0 (kon.)
FC Porto
0:0 (0:0)
Boavista FC
cz Nedeľa 21.09.2014, 21:15 • Estádio do Dragão • Primeira Liga

89
    Žlutou kartu dostává Mika (Boavista FC).

88
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Yoro Li.

88
    Žlutou kartu dostává Shihao (Boavista FC).

82
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Herrera, přichází Adrián.

82
    Žlutou kartu za faul na Josého Ángela dostává Zé Manuel (FC Porto).
    Jackson Martínez trefuje brankáře

81
    Brahimi našel přesným centrem hlavu Jacksona Martíneze, jenž ovšem hlavičkoval pouze do náruče gólmana Miky.

77
    Již potřetí zahodil velkou šanci záložník Porta Héctor Herrera. Z výborné palebné pozice poslal míč pánu bohu do oken.

73
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Tello, přichází Quaresma.

66
    Žlutou kartu dostává Cartão (Boavista FC).

63
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází před chvíli napomínaný Miguel Cid, přichází Wei Shihao.

61
    Žlutou kartu za faul na Brahimiho dostává Miguel Cid (FC Porto).

46
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Evandro, přichází Casemiro.
    Mika znovu čaruje

45+1
    A neuspěli ve třech velkých šancích na druhé straně ani Jacksom Martínez, Brahimi a Héctor Herrera. Mika v brance Boavisty je zatím jednoznačným mužem zápasu!
    Correia trefuje boční síť

45
    Přesto to s koncem prvního poločasu mohla být Boavista, kdo by šel na poločasovou přestávku jako vedoucí tým. Anderson Correia ovšem ve velké šanci trefil pouze boční síť Fernándezovy branky.
    Skvělý zákrok Miky

35
    Porto bude kopat druhý roh v řadě. Pro domácí je to však jen chabá náplast za to, co mohlo nastat. Tedy gól. Brankář Mika se nyní dvěma skvělými zákroky vytáhl a lapil velké gólovky Porta.

34
    Žlutou kartu za skluz pod nohy soupeře dostává Tengarrinha (Boavista FC).
    Vyloučený Maicon

25
    Červenou kartu dostává Maicon (FC Porto).
    Stoper Porta absolutně nezvládl situaci a u postranní čáry zajel zezadu do nohou Andersona Correiy. Po zásluze hřiště velice brzy opouští.

18
    První žlutou kartu viděl hostující Carlos Santos za nedomyšlený skluz pod nohy Cristiana Tella. Nepěkný pohled na prohnutý kotník španělského útočníka. Naštěstí bez známek střetu pokračuje ve hře.

15
    Portští budou trávník a počasí ještě dlouho proklínat! V přečíslení nyní mířili k brance soupeře, chyběla už jen finální přihrávka a střela do prázdné branky, jenže míč se v kaluži u penaltového puntíku zastavil.

13
    Nic neznamenající přihrávání daleko od branky ukončil Jackson Martínez a hned svou střelou nadělal menší vrásky hostujícímu gólmanovi. Nakonec však jeho střela branku přeletěla.

6
    Celou obrannou vozbu Boavisty nyní svou kombinační hrou rozebrali Danilo a Brahimi. Druhý jmenovaný zakončoval, ale z otočky trefil pouze náruč brankáře Miky.

1
    Utkání právě začalo!

Tak konečně jdeme na to! Hráči už jsou na hřišti, probíhají týmové focení a za minutku dvě se začne hrát!

Stále se čeká, hráči ještě na hrací plochu vpuštěni nebyli. Rozhodčí zkoumá terén, vlastnosti míče na tomto povrchu a rozhodně není vyloučené, že výkop zápasu přinejmenším odloží.

V Portu dnes hustě prší, na hřišti jsou velké kaluže, takže ohledně kvality dnešního zápasu visí ve vzduchu velký otazník.