Slovan Bratislava U21 – Sereď 0:2 (kon.) | Trnava B – Nitra 0:3 (kon.) | Trebišov – Prešov 1:0 (kon.)
Lok. Košice – MFK Košice B 4:2 (kon.) | Šamorín – Skalica 1:1 (kon.) | Pohronie – Žilina B 3:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
4:2 (4:2)
MFK Košice B
Nedeľa 21.09.2014, 15:00MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi FC Lokomotívou Košice a MFK Košice B, a to výsledkom 4:2. Po šesťgólovom prvom polčase sme už v druhej polovici presný zásah nevideli. S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Zachovajte portálu Onlajny.eu svoju priazeň aj naďalej, stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (16:45:57)

90+3

90+3
    V tejto chvíli prichádza záverečný hvizd Čiernika, je koniec.

90+2
    Za mohutného potlesku ihrisko opustí Kokočák, jeho miesto zaujme Cuprišin.

90+2
    Po ofsajde MFK príde ešte striedanie na strane Lokomotívy.

90+1
    V tej prvej sme videli strieľaný center v podaní Kokočáka, takéto lopty však Stijaković kryje.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Čakáme už len na údaj o nadstavenom čase.

88
    Hostia ešte zahrávali nepriamy kop, z ktorého však nič nevymysleli.

87
    Slinčák sa k lopte napokon dostal a chcel ohroziť Giertla, Horváth však loptu dobre odvrátil.

86
    Stretnutie sa už len dohráva. Lokomotíva má loptu stále na svojich kopačkách a hostí k nej pustiť nemieni.

84
    Domáci držia loptu na svojich kopačkách, hru kontrolujú a výsledok pravdepodobne bez problémov udržia.

83
    Tí ju okamžite posielali na útočnú polovicu, po centri však stál hráč v červenom len v ofsajdovej pozícii.

82
    Séria mikrosúbojov pri autovej čiare priniesla hvizd arbitra Čiernika, pri lopte ostanú hostia.

81
    Nedorozumenie v obrane MFK mohlo priniesť ďalší gól domácich, tí však ponúknutú šancu nevyužili.

80
    Už len 10 minút nás delí od konca zápasu. Zdá sa, že o víťazovi je už rozhodnuté.

78
    Čiernik však vyťahuje ďalšiu žltú kartu, odmení ňou Labuna, ktorý schádza z ihriska.

78
    Striedanie na strane Lokomotívy, Labuna nahradí Konkoľ.

Lukáš Pancurák

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.

Góly: 20. Hanzeľ, 30. Horváth, 41. Labun, 45+1. Kokočák – 14. Horodník, 22. Dordević

Karty:   17. Dordević (LKE), 38. Sandu (LKE), 49. Kokočák (LKE), 78. Labun (LKE) – 45. Horodník (KEB), 63. Gáll (KEB), 77. Benetka (KEB)   75. Dordević (KEB)

FC Lokomotíva Košice: Giertl (K) – Cmarko, Horváth, Sandu, Kolek, Kokočák, Kinský, Vilkovský, Hanzeľ, Hloušek, Labun
    Náhradníci: Fábry, Cuprišin, Kuruc, Konkoľ, Pulščák, Kovalik

MFK Košice B: Stijaković – Ndiaye, Skvašík, Dimun, Hirjak, Dordević, Pavúk (K), Gáll, Vancák, Benetka, Horodník
    Náhradníci: Leško, Pilipčuk, Vansa, Urban, Jano, Diaby, Slinčák

Rozhodca: Čiernik – Poracký, Mihalík, Glova