Chievo – Parma 2:3 (kon.) | CFC Janov – Lazio 1:0 (kon.) | AS Rím – Cagliari 2:0 (kon.)
Sassuolo – Sampdoria 0:0 (kon.) | Udinese – Neapol 1:0 (kon.) | Bergamo – Fiorentina 0:1 (kon.)
Palermo – Inter 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 0:1 (kon.)
AS Rím
2:0 (2:0)
Cagliari Calcio
Nedeľa 21.09.2014, 15:00 • Stadio Olimpico, Rím • Talianska Seria A

Je dobojované! AS Rím už v druhom polčase nepridal ďalšie góly a tak nad Cagliari víťazí pomerom 2:0. Hostia boli síce v druhom polčase aktívnejší, keď pomohli striedania trénera Zemana, ale aj tak si nevytvorili väčšiu šancu. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:56:11)

90+4

90+3
    Rímania už v nadstavenom čase kontrolujú loptu a hostí nepúšťajú ani k náznakom šancí.

90+1
    Rozhodca Peruzzo nadstavuje 3 minúty.

90
    Prebieha už posledná minúta riadnej hracej doby a domáci fanúšikovia už môžu oslavovať víťazstvo.

88
    Ljajič centroval z pravej strany na Keitu, ktorá však z voleja nedokázal Cragna vystrašiť.

87
    Lenže rohový kop hostí nebol veľmi podarený a lopta končí mimo hracej plochy.

86
    Cagliari vybojovali rohový kop, keď Maicon odvrátil center do bezpečia.

84
    Domáci sa bez problémov dokázali dosať na polovicu súpera, ten je koncentrovaný len na defenzívu. Takto sa im so skóre nič nepodarí spraviť.

83
    Pjanič si pomohol nedovolene v jednom zo súbojov a rozhodca si jeho zákrok všimol.

82
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Daniele De Rossi, prichádza Urby Emanuelsson.

80
    Pedrov center z rohového kopu dokázal Cragno vyboxovať do bezpečného územia.

79
    Longo oklamal domácu obranu, ale De Sanctis jeho strelu do horného rohu vyrazil na rohový kop.

78
    Nainggolan chcel prekonať brankára hostí prekvapujúcou strelou, ale jasne minul hornú tyč.