Chievo – Parma 2:3 (kon.) | CFC Janov – Lazio 1:0 (kon.) | AS Rím – Cagliari 2:0 (kon.)
Sassuolo – Sampdoria 0:0 (kon.) | Udinese – Neapol 1:0 (kon.) | Bergamo – Fiorentina 0:1 (kon.)
Palermo – Inter 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 0:1 (kon.)
CFC Janov
1:0 (0:0)
Lazio Rím
Nedeľa 21.09.2014, 15:00Talianska Seria A

Druhý polčas priniesol rozuzlenie zápasu. Prelom sa stal v 86. minúte keď sa nechal vylúčiť de Vrij. Domáci po chvíly využili početnú výhodu. V 88. minúte upravil na konečných 1:0 Pinilla. Pri ďalšom sledovaní Onlajnov DOVIDENIA. (16:58:41)

90+3

90+3
    Na záver ešte jedna žltá karta. Previnil sa De Maio.

90+2
    Lazio sa poťažky bráni tlaku súpera. Janov má na ihrisku o jedného hráča viac a nie sú to diváci.

90
    Nad rámec hry sa budú hrať 3 minúty.

88
    CFC Janov dal gól! Tak predsalen sa domáci dočkali. Zo zahrávajúcej štandardkyešte gól nepadol následnú akciu zakončoval DIEGO PINILLA, ktorému sa podarilo prekonať Berishu.

86
    Druhá žltá karta pre de Vrija znamená pre hráča červenú.

85
    V závere zápasu sa zdá byť lepším tímom CFC Janov. Hosťom už dochádzajú sily.

82
    Prehupli sme sa do poslednej 10 minútovky riadnej hracej doby.

80
    Pinilla sa pokúsil o strielanú nahrávku. Loptu však vo vápne chytil do rúk Berisha.

77
    Domáci sa snažia krátkymi nahrávkami na svojej polovici ukludniť hru a počkať na správny moment zaútočiť.

74
    Bertolacci mohol svoj tím poslať do vedenia. po centri zo strany sa snažil prekonať brankára súpera. Strela mu ale nevyšla vôbec podľa predstáv.

71
    Žltá karta pre de Vrija. Previnil sa faulom na Bertolacciho.

69
    Striedanie hráčov hostí. Cana nahradí Gentilettiho.

68
    Domáci využívajú aj svoje tretie striedanie. Matriho nahradí Pinilla.

64
    Teraz to Berisha zahral s rizikom. Vyšiel proti lopte až ďaleko z brány. Nakoniec to ale dopadlo pre brankára hostí úspešne a loptu stihol odohrať pred dobiehajúcim súperom.

62
    Rohový kop Lazia. Center však súper bez problémov zlikvidoval a zažehnal tak nebezpečenstvo.