QPR – Stoke City 2:2 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 0:3 (kon.) | Burnley – Sunderland 0:0 (kon.)
Newcastle – Hull City 2:2 (kon.) | Swansea – Southampton 0:1 (kon.) | West Ham – Liverpool 3:1 (kon.)
Burnley FC
0:0 (0:0)
Sunderland AFC
Sobota 20.09.2014, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League

Dnešný zápas síce skončil bez gólov, no nedá sa povedať, že by sme nevideli dobrý futbal. Mnoho šancí na každej strane. Treba pochváliť Mannoneho a Heatona – brankárov, ktorí dnešnými zákrokmi zachránili svoj tím od prehry. Nedá sa povedať, že by bol jeden tím lepší. Niekedy útočil naplno Burnley a niekedy si to vymenili so Sunderlandom. Remíza je viac než zaslúžená. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok dňa. Ďakujem za pozornosť. (17:57:39)

Držanie lopty: 44% – 56%
    Strely celkom: 17 – 14
    Strely na bránku: 6 – 6
    Rohové kopy: 5 – 1

90+5

90+4
    Roh žiadnu veľkú šancu nepriniesol a je tu koniec dnešného zápasu.

90+3
    Ostrý center Gomeza so šťastím odpratali obrancovia na rohový kop.

90+2
    Arfield vyskúšal šťastie strelou z diaľky. Mannoneho strela vôbec nezaujala.

90+1
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Boyd, prichádza Reid.

90
    Nadstavený čas je päť minút.

89
    Po priamom kope mal obrovskú šancu na gól Van Aanholt. Jeho strela z tridsiatich metrov len tak zaplávala a narobila obrovské problémy Heatonovi, ktorý len špičkou rukavice vytlačil loptu na tyč.

88
    Marney bol nútený zatiahnúť ručnú brzdu. Aj za cenu žltej karty.

87
    Posledné minúty zápasu. Sunderland mal teraz veľké štastie. Domáci pokračujú v neutíchajúcom útoku.

86
    Barnesova strela už vyzerala, že pôjde ďaleko na tribúnu, no v poslednej chvíli sa rýchlo pritlačila k zemi a trafila brvno!

85
    Jones v hre už nemôže pokračovať. Na jeho miesto prichádza na posledné minúty Wallace.

84
    Buckleyho center Altidorra nenašiel. Obrana domácich preventívne loptu odpratala ďaleko od vlastnej šestnástky.

83
    Domáci za posledných pár minút kompletne prebrali kontrolu nad týmto zápasom. Snažia sa získať prvé víťazstvo pred svojimi fanúšikmi, no veľa času im už nezostáva.

82
    Domáci Jones leží na trávniku v bolestiach. Pravdepodobne si natiahol zadný stehenný stav. Hra sa na chvíľu zastavila.

81
    Jutkiewicz si spracoval vysokú loptu a z otočky sa snažil prekonať bezgólový stav. Jeho strela skončila len meter od vzdialenejšej tyči.

80
    Strela Jonesa skončila len na obrannom vale postavenom z hráčov Sunderlandu.

79
    A teraz je kapitán šťastný, že nevidel aj hneď druhú žltú. Jutkiewicz vybojoval pre svoj tím priamy kop vo skvelej vzdialenosti.