Almería – Espanyol 1:1 (kon.) | Eibar – Sociedad 1:0 (kon.) | Vigo – Getafe 3:1 (kon.)
Barcelona – Elche 3:0 (kon.) | Levante – Villarreal 0:2 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:0)
Villarreal CF
Nedeľa 24.08.2014, 23:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španielska LaLiga
    CHERYSHEV(M.GóMEZ) - 0:2

85
    Villarreal dal gól!
    Výborná spolupráca dvoch striedajúcich hráčov Žltej ponorky stála na začiatku druhého a zrejme už definitívneho gólu v sieti Jesúsa Fernándeza. Javier Espinosa začal peknú akciu z ľavej strany, odkiaľ po zemi preniesol hru doprava na ďalšieho hosťujúceho žolíka Moia Gómeza. Ten si obhodil Karabelasa a následne prudko odcentroval pred bránku. Na jeho prízemný strielaný center najlepšie reagoval DENIS CHERYSHEV, ktorý z hranice malého vápna prekonáva padajúceho gólmana Levante. Hostia sa ujímajú rozhodujúceho vedenia.
    UCHE - 0:1

56
    Tak čo sa hosťom nepodarilo v prvom polčase, darí sa im po desiatich minútach toho druhého. Villarreal sa nedokázal presadiť z veľkého tlaku v úvodnej časti, no teraz udiera prakticky z ničoho. Krásnu akciu stredom ihriska začal Trigueros, ktorý na osi ihriska prihrával Canimu. Ten z prvej poslal loptu na IKECHUKWUHO UCHEHO, ktorý si telom odstavil stopéra Adoua a razom sa už ocitol zoči-voči Jesúsovi. So samotnou koncovkou si nigerijský futbalista ťažkú hlavu nerobil a povedľa domáceho gólmana otvára skóre zápasu.