Hull City – Stoke City 1:1 (kon.) | Tottenham – QPR 4:0 (kon.) | Sunderland – Manchester United 1:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:1 (1:1)
Manchester United
Nedeľa 24.08.2014, 17:00 • Stadium of Light, Sunderland, Anglicko • Anglická Premier League

Manchester United sa opäť vytrápil. Viedol už v 17.minúte, keď sa presadil Mata. O vyrovnanie sa postaral v 30.minúte Rodwell. Potom to bol zápas už iba v réžii červených diablov, ktorým nebola odpískaná penalta po jasnom faule na van Persieho.

To bolo odo mňa všetko. Prajem vám príjemný zvyšok dňa. (18:54:48)

90+5

90+5
    Januzaj vystrelil po odrazenej lopte, avšak strela išla 5 metrov vedľa brány.

90+4
    Valencia prihrával Matovi, ten sa nepredral pred bránu.

90+3
    Valencia poslal k zemi Gomeza, voľný kop rozohrá Larsson.

90+2
    Rooney centroval na Welbecka, lopta bola pridlhá a nasledovať bude kop od brány Mannoneho.

90+1
    Altidore prešiel cez celé ihrisko, zastavil ho až Jones a opäť tlak Manchestru.

90
    Rozhodca nadstavil 4 minúty.

88
    Young sa prezentoval peknou strelou na bránu, Mannone si s ňou však poradil. Navyše Young inkasoval tvrdý hit od jedného zo stopérov Sunderlandu.

87
    Larsson dával loptu brankárovi, ktorý ju nezachytil. Našťastie ju odkopol jeden z hráčov domácich.

86
    Manchester je teraz pri lopte, kombinuje na útočnej polovici, ale chýba tomu strela.

85
    Wickham sa snažil prestrčiť loptu na spoluhráča, bližšie k lopte mal Jones, ktorý ju poslal do bezpečia.

84
    Sunderland má teraz loptu na svojich kopačkách a vyčkáva, či červení diabli budú napádať ich rozohrávku.

83
    Rooneymu zápas vôbec nevychádza. Dostal prihrávku pred pokutové územie, kde mu nevyšla kľučka a loptu majú domáci.

82
    Do konca zápasu ostáva už iba 10 minút. Podarí sa niektorému z tímov strhnúť vedenie? Bližšie k tomu majú hostia, ktorý diktujú tempo hry v 2.polčase.