Buffalo – Tampa Bay 3:4 (po pr.) | NY Islanders – NJ Devils 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 2:4 (kon.)
Carolina – Columbus 2:3 (po pr.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 1:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:5 (kon.) | LA Kings – Winnipeg 4:2 (kon.)
Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Calgary 6:3 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 3:2 (kon.)
Vancouver Canucks
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
Anaheim Ducks
cz Nedeľa 30.03.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z tohoto utkání již vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z NHL se opět těším na počtenou! (06:54:04)

Tři hvězdy utkání:
    1. Frederik Andersen (ANA) 31 zák., 1 gólů, 96,9%
    2. Saku Koivu (ANA) 1+1
    3. Corey Perry (ANA) 1+1

Ve třetí třetině se již žádné drama nekonalo. Naopak, Kačeři přidali ještě dvě branky a radují se z vítězství 1:5. Snahu domácích o zvrat ve 47. minutě definitivně uhasil Perry, který zvýšil už na 1:4. Skóre do konečné podoby pak upravil šest minut před koncem v přesilovce Perreault. Velký podíl na poklidné výhře Anaheimu má i brankář Frederik Andersen, který svůj tým podržel několika výbornými zákroky.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:7, celkem – 32:21

60:00

59:23
    Silfverberg jen nahodil kotouč do útočného pásma, hosté už nemusejí nikam pospíchat.

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání.

58:01
    Ofsajd Ducks. Dvě minuty do konce zápasu.

57:31
    Jensen dorážel před brankovištěm, ale ani on nedokázal poslat kotouč na místo určení, tedy za záda Andersena.

57:01
    Nahození od pravého mantinelu pokryl Andersen. Hra je přerušena.

56:29
    Útok Vancouveru zastavilo postavení mimo hru.

56:10
    Bonino našel Palmieriho, jehož prudkou střelu z pravé strany vyráží Lack.

55:29
    Andersen si připisuje další úspěšný zákrok. To on byl dnes jedním z opěrných bodů úspěchu Anaheimu.

55:01
    Začala poslední pětiminutovka již rozhodnutého utkání.

54:03
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Utkání se mění v jednoznačnou záležitost Kačerů! Domácí se v oslabení vrhli do útoku, ale v útočném pásmu propadli a pustili soupeře do přečíslení 2 na 1. To vyřešil Perry přihrávkou na MATHIEUA PERREAULTA, který kotouč propasíroval pod betony Lacka za brankovou čáru. Asistence: Corey Perry a Ryan Getzlaf.

53:34
    Perreault inkasoval úder holí do obličeje od Matthiase. Domácí útočník si odpočine na trestné lavici.

53:23
    Nahození Bieksy snadno sebral Andersen.

52:52
    Canucks už těžko hledají cestičku před Andersena, hosté dobře brání.

51:59
    Robidasovu střelu tečoval Silfverberg, ale mimo.

51:39

51:36

Martin Augustin

Góly a asistencie: 12. Richardson (Stanton, Kassian) – 8. Sbisa (Vatanen, Maroon), 9. Beleskey (Rakell, Winnik), 32. Koivu (Winnik, Cogliano), 47. Perry (Koivu, Cogliano), 55. Perreault (Perry, Getzlaf)

Vancouver Canucks: Lack (Markström) – Bieksa, Edler, Garrison, Hamhuis, Stanton, Weber – Jensen, Kesler, D. Sedin – Hansen, Matthias, Higgins – Kassian, Richardson, Burrows – Sestito, Schroeder, Booth. Trenér: John Tortorella
    Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Allen, Lovejoy, Sbisa, Robidas, Vatanen, Beauchemin – Perry, Getzlaf, Bonino – Silfverberg, Perreault, Maroon – Winnik, Koivu, Cogliano – Beleskey, Rakell, Palmieri. Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodca: Leggo, Furlatt – Gibbs, Shewchyk

Diváci: 18910