Buffalo – Tampa Bay 3:4 (po pr.) | NY Islanders – NJ Devils 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 2:4 (kon.)
Carolina – Columbus 2:3 (po pr.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 1:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:5 (kon.) | LA Kings – Winnipeg 4:2 (kon.)
Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Calgary 6:3 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
cz Nedeľa 30.03.2014, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne, u dalších utkání NHL napočtenou. (04:00:44)

Trestné minuty: 8 – 6

Co se nepovedlo hostům v základní hrací době,povedlo se jim v prodloužení. V něm se nechal zbytečně vyloučit Drew Stafford. Přesilovku za téměř minutu využil kapitán Tampy Steven Stamkos. Buffalo nepodalo v utkání špatný výkon. Připisuje si do tabulky jeden bod, hosté oba dva.

61:53
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Vyloučení Drew Stafforda využívá STEVEN STAMKOS, když dostal přihrávku od brankové čáry na pravý kruh, jeho střela minula Hackettovo levé rameno. Asistence: Valtteri Filppula, Teddy Purcell.

61:23
    Stamkos ani jednou ze svých dvou střel netrefil branku, puk nakonec opouští útočné pásmo Tampy.

60:59
    Drew Stafford (BUF) – 2 minuty hákování.

60:54
    Za brankou operuje Stamkos. Blesky mají stále výhodu.

60:27
    Hedman si dává pozor, hosté mají opět signalizovanou výhodu, nechtějí si dát zas vlastní branku.

60:03
    Jde se na to! Tampa začal úspěšným vhazováním.

60:01

Základní hrací doba rozuzlení nepřinesla, takže uvidíme další pětiminutovku. Aniž by domácí vstřelili v poslední části na branku, tak je na ukazateli skóre 3:3. Následné prodloužení či samostatné nájezdy musí rozhodnout.

60:00

59:51
    Už se zřejmě nic nestane. Vhazovat se bude před útočnou modrou Buffala.

59:32
    Ještě jedna šance hostů po zakázaném uvolnění Sabres.

59:22
    Killorn od levého hrazení vypálil mimo Hacketovu branku, domácí brankář se přesto za střelou pouze otočil.

59:10
    Krátce po té co byla ohlášena poslední minuta se Tampa provinila icingem.

David Sochor

Góly a asistencie: 13. D'Agostini (Ristolainen, Larsson), 15. Hodgson (Ehrhoff), 49. Conacher – 18. Killorn (Kučerov, Carle), 20. Stamkos (Brown, Gudas), 51. Callahan (Purcell, Stamkos), 62. Stamkos (Filppula, Purcell)

Buffalo Sabres: Hackett (Lieuwen) – Ehrhoff, Ristolainen, Tallinder, Ruhwedel, Weber, McBain – Stafford, Ennis, Conacher – Flynn, Hodgson, Girgensons – D'Agostini, Larsson, Foligno – Deslauriers, Ellis, Scott.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Kostka, Brewer – Purcell, Stamkos, Killorn – Callahan, Filppula, Palát – Kučerov, Johnson, Brown – Crombeen, Thompson, Malone.

Rozhodca: Jackson, Hebert – Cherrey, Kovachik

Diváci: 19 070