Levante – Vigo 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Almería 3:1 (kon.) | Malaga – Real Madrid 0:1 (kon.)
Atlético Madrid – Espanyol 1:0 (kon.)
Levante UD
0:1 (0:1)
Celta Vigo
Sobota 15.03.2014, 16:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:55:56)

Je dobojované! Domácim sa už v druhom polčase nepodarilo vyrovnať, napriek tomu, že mal Barral penaltu a ďalšie veľké príležitosti. Levante prichádza o šesťzápasovú domácu šnúru bez prehry. O víťazstve Celty tak rozhodol ešte v 19.minúte Nolito.

90+2
    Celta v závere drží loptu a nikam sa neponáhľa, tri body by si už tím z Galície mal ustrážiť.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Barralov center doplával len do zámedzia.

90
    Začala sa posledná minúta riadnej hracej doby.

89
    Charles bránil domácim v rozohrávke štandartnej situácie a dostáva žltú kartu.

88
    Navas veľmi dobre vybehol a zachytil loptu, ktorá smerovala na voľného Charlesa!

87
    Celta má k dispozícii rohový kop. Hostia potrebujú držať loptu čo najďalej od svojej bránky.

87
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Fabián Orellana, prichádza Santiago Mina.

86
    Rodas dokázal centrovanú loptu zachytiť, ale jeho spoluhráča nedokázali na jeho priťuknutie zareagovať.

85
    Nolito zastavil domáceho hráča a Levante bude kopať ďalšiu štandartku.

84
    Yoel chytil ja ďalšiu strelu Barrala.

83
    Z priameho kopu vystrelil Ivanschitz. Yoel sa musel poriadne natiahnuť, aby zabránil vyrovnaniu.

82
    Ten im vôbec nevyšiel a Levante mohlo ísť do brejku, ktorý zastavil faulom Cabral.

81
    Celta získava výhodu rohového kopu.

80
    Do konca riadnej hracej doby máme okolo 10 minút, Levante musí zvýšiť svoju útočnú snahu.