Hull City – Manchester City 0:2 (kon.) | Everton – Cardiff 2:1 (kon.) | Fulham – Newcastle 1:0 (kon.)
Southampton – Norwich 4:2 (kon.) | Stoke City – West Ham 3:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Swansea – West Bromwich 1:2 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 15.03.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

A je za nami druhý polčas a tým pádom koniec zápasu. V druhom polčase sme videli oveľa aktívnejší futbal ako v tom prvom. K víťazstvu mali bližšie domáci, ale Borini nastrelil len hornú tyč. V záveremali ešte veľkú šancu hostia, ale ani tá nebola premenená. Tým pádom sa oba tímy rozišli bez gólov. (18:17:14)

90+5
    Dikgacoi skúsil prízemnú strelu z vápna, ale brankár si loptu postrážil!

90+4
    Posledná minúta zápasu.

90+2
    Rohový kop hostí skončil v rukaviciach Mannoneho.

90+1
    Altidore sa nedostal cez obrancu hostí a lopta doplávala až k brankárovi Speronimu.

90
    Nadstavovať sa bude ešte päť minút.

89
    V obrovskej šanci sa ocitol Dikgacoi, ktorý bol pred brankárom Mannona úplne sám, ale lopta minula tesne ľavú tyč bránky!

88
    Speroni bude odkopávať od svojej bránky. Do konca základnej hracej doby zostávajú posledné dve minúty. Dokáže jeden z tímov ešte so zápasom niečo urobiť?

86
    A ďalší pokus. Ľavačkou poslal volejom loptu veľmi nad bránku Marcos Alonso.

84
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Adam Johnson, prichádza Ignacio Scocco.

83
    Dve obrovské šance talianskeho útočníka Boriniho!!! Najskôr si nabehol z pravej strany a loptu poslal do spojnice. U druhej šance pálil zo šestnástky tesne nad bránku. Veľká smola pre domácich.

80
    Guédioura však loptu poslal meter vedľa pravej tyče.

80
    A hostia majú štandardnú situáciu z nejakých devätnástich metrov! Dobrá príležitosť.

79
    Wes Brown dostal žltú kartu za nepríjemný šľapák.

77
    Desať hráčov Crystalu bránilo vo vlastnej šestnástke. Domáci to majú veľmi ťažké sa dostať do nejakej šance.