Levante – Vigo 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Almería 3:1 (kon.) | Malaga – Real Madrid 0:1 (kon.)
Atlético Madrid – Espanyol 1:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 15.03.2014, 22:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (00:37:36)

Je dobojované! Atlético si udržalo svoje tesné vedenie, ktoré prišlo v 55.minúte po góle Diega Costu. Domáci tak zostávajú na 2.mieste tabuľky pred FC Barcelona a nič na tom nezmení ani zajtrajší zápas FC proti Osasune.

90+4
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici a čakajú na koniec.

90+2
    Garcia skúsil šťastie, ale jeho strele chýbala presnosť.

90+1
    Costa vybojoval pre domácich rohový kop. Následne ho Atlético rozohralo nakrátko.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 4 minúty nad rámec riadnej hracej doby.

90
    Žltá karta pre domáceho Garciu za zákrok v súboji.

90
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Pizzi, prichádza Gabriel Torje.

89
    Obrana Kataláncov si s centrom Diega dobre poradila.

89
    Prihrávka Garciu do šestnástky hostí bola zblokovaný na rohový kop.

87
    Madridu sa darí kontrolovať svoj jednogólový náskok.

86
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Victor Sánchez, prichádza Álex.

85
    Pokus Cordobu nemohol brankára Courtoisa prekvapiť.

83
    Sanchez poslal k zemi Garciu a dostáva žltú kartu.

82
    Costa nenašiel prihrávkou v pokutovom území Garciu, Casilla včas vybehol.

81
    Espanyol má už len menej ako desať minút na to, aby s týmto výsledkom niečo spravil. Podarí sa to hosťom?

80
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza David Villa, prichádza Raul Garcia.