Metallurg Magnitogorsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Ufa – Novgorod 2:1 (po pr.) | Čeljabinsk – D. Moskva 3:5 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 7:3 (kon.) | Čerepovec – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Jaroslavľ – Jekaterinburg 5:3 (kon.)
A. Mytišči – Barys 5:1 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 2:1 (kon.) | Petrohrad – Omsk 4:5 (po pr.)
HC Slovan – Dinamo Minsk 4:3 (1:0 po s.n.) | Riga – Záhreb 5:1 (kon.) | Lev – Doneck 4:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Streda 26.02.2014, 14:00 • Arena Metallurg, Magnitogorsk • KHL

Je dobojované!
    V úvode tretej dvadsaťminútovky tohto zápasu boli hráči domáceho Magnitogorska odhodlaní s týmto zápasom ešte niečo urobiť, no prekazilo im to 5minútové vylúčenie Osalu a následné vylúčenia, či oslabenia aj o dvoch mužov. V závere zápasu boli domáci hráči opäť v oslabení, a tak sa už na gólový zápis nezmohli.

Viťaz Podolsk teda v 51. kole prekvapivo vyhral na ľade lídra východnej konferencie a pripisuje si do tabuľky tri body.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (16:19:52)

60:00

59:45
    Domáci hokejisti hrajú už v plnom počte a už sa nesnažia útočiť. Viťaz Podolsk si teda po reprezentačnej prestávke pripíše na svoje konto naozaj cenné tri body.

59:14
    Afinogenov sa rýchlo presúval po pravom krídle a následne pálil, no trafil len pozorného Makejeva. Následne sa domáci hráči oslobodili vyhodením puku.

58:43
    Viťaz Podolsk už bez problémov kontroluje tempo hry a už sa veľmi netlačí do útoku, ale snaží sa získať cenné sekundy vo svojom dvojgólovom vedení.

58:06
    Koroľuk sympaticky pálil z hranice pravého kruhu, no jeho projektil napokon skončil len na korčuliach jedného z pozorných domácich obrancov.

57:33
    Tréner domáceho Magnitogorsku si vyžiadal oddychový čas!

57:33
    Na rad prichádza presilová hra pre Podolsk. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť domáci Kovář.

57:13
    Kovář sa na ľavom krídle zbavil Golovkova a následne chcel zakončovať, no nepodarilo sa mu to. Golovkov spoluhráč Rozin ho od puku bez problémov odstavil.

56:56
    Domáci hokejisti sa v závere tohto zápasu snažia gólovo presadiť, no nedarí sa im v tom. Hokejisti Viťaza Podolsk sú naozaj veľmi pozorný.

56:06
    Zaripov zakončoval z ľavej strany, no jeho projektil napokon skončil len tesne vedľa hosťujúcej brány.

55:27
    Mozjakin nekompromisne pálil z medzikružia, no jeho pekná strela švihom trafila len pozorného gólmana Denisova, ktorý zakročil svojimi betónmi.

54:52
    Domáci si zahrajú krátku presilovú hru o dvoch mužov. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť Mezei.

53:38
    Po nepresnej prihrávke od Zaripova sa k puku dostal pozorný hosťujúci obranca Berďukov, ktorý upokojuje tempo hry.

52:57
    Domáci hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Koroľov si odchádza sadnúť na dve minúty za hákovanie.

52:13
    Kudinov potiahol puk po pravom krídle do útočného pásma, no napokon zakončoval len veľmi nepresne a k puku sa dostali domáci hokejisti.

51:28
    Timkin sa rýchlo presúval po pravom krídle, no napokon narazil na pozorného Selezňova, ktorý ho od puku bez problémov odstavil.

50:33
    Mezei nekompromisne pálil spoza kruhov, no jeho delovka napokon skončila len v hrudnej výstroji gólmana Košečkina.

49:23
    Z pravého kruhu tvrdo pálil Kousal, no jeho delovka skončila len tesne nad bránou gólmana Denisova, ktorý tentokrát zasahovať nemusel.

Góly a asistencie: 26. Soloduchin (Koroľov), 35. Birjukov (Porseland, Koroľuk)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Tereščenko, Chabarov, Lee, Bereglazov, Metľuk, Malenkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Timkin, Kazionov – Brent, Platonov, Kosov – Osala, Malinovskij, Junkov
    Viťaz Moskovská oblasť: Denisov (Saprykin) – Porseland, Berďukov, Selezňov, Golovkov, Rozin, Mezei, Kudinov – Šitikov, Cibák, Koroľuk – Kousal, Afinogenov, Makejev – Soloduchin, Koroľov, Ziazov – Mamin, Kokšarov, Podzinš

Rozhodca: Viktor Gašilov, Pavel Komarov – Alexej Koposov, Alexander Otmachov