Metallurg Magnitogorsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Ufa – Novgorod 2:1 (po pr.) | Čeljabinsk – D. Moskva 3:5 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 7:3 (kon.) | Čerepovec – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Jaroslavľ – Jekaterinburg 5:3 (kon.)
A. Mytišči – Barys 5:1 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 2:1 (kon.) | Petrohrad – Omsk 4:5 (po pr.)
HC Slovan – Dinamo Minsk 4:3 (1:0 po s.n.) | Riga – Záhreb 5:1 (kon.) | Lev – Doneck 4:1 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Streda 26.02.2014, 14:00KHL

A je dobojované! V druhej minúte predĺženia rozhodol o víťazstve domácej Ufy krásnym gólom Dmitrij Makarov. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:15:40)

61:20
    Salavat Ufa dala gól!
    A je rozhodnuté! Salavat predviedol krásnu akciu. V strednom pásme si prebral puk DMITRIJ MAKAROV, pred bránkou prihral na voľného Hartikainena, ten sa neulakomil a puk vrátil svoju kolegovi pred prázdnu bránu. Makarov už nemal problém zakončiť. Asistencie: Teemu Hartikainen.

60:30
    Ufa vyhrala buly a zakladá prvú akciu predĺženia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa tretia tretina. O víťazovi zápasu rozhodne buď predĺženie alebo samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:05
    Prebieha už posledná minúta tretej tretiny. Všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme predĺženia.

58:37
    Hostia pokryli aj Filatova, jeho strela mierila vysoko nad.

58:01
    Do konca tretiny menej ako dve minúty, hra sa kúskuje.

57:40
    Puk skončil na ochrannej sieti po zakončení Zubareva.

57:22
    Vasilevskij ukryl puk po strele Immonena od modrej čiary.

56:06
    Domáci už oslavovali vedúci gól Zinovjeva. Ale hlavný rozhodca ho nakoniec neuznal, keďže puk sa dostal do bránky po zásahu rukou.

55:58
    Kasutin zachytil strelu Zubareva od modrej.

55:25
    Do konca tretej tretiny zostáva menej ako päť minút, aktívnejší sú v tejto fáze hostia.

54:27
    Pihlström sa hnevá, rozhodca ho zastavil kvôli ofsajdovému postaveniu.

53:12
    Neuveriteľná tutovka na strane hostí! Sentjurin si nakorčuľoval do medzikružia a trafil pravú tyčku Vasilevského brány!

51:44
    Immonen vyskúšal pozornosť Vasilevského, ten nemal problém so zákrokom.

51:12
    Aj štvrtá formácia Ufy dokázala rozpútať kolotoč v pásme Novgorodu.

Martin Platko

Góly a asistencie: 27. Pihlström (Sopel, Zinovjev), 62. Makarov (Hartikainen) – 2. Paršin (Hietanen, Kasutin)

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Volkov)- Višnevjskij, Sopel, Kulda, Babčuk, Zubarev, Kolcov, Isangulov, Gurkin- Chlystov, Zinovjev, Záborský- Hartikainen, Makarov, Filatov- Pihlström, Kajgorodov, Mirnov- Stepanov, Gluchov, Slepyšev
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili)- Bernackij, Hietanen, Chomickij, Valentenko, Grigorjev, Denisov, Osipov- Wolski, Salminen, Immonen- Galuzin, Skačkov, Krasnoslobodcev- Kolanos, Sentjurin, Paršin- Tverdochlebov, Konkov, Potapov, Badjukov

Rozhodca: Tsyplakov, Shchenyov- Mikhel, Shikhanov