Mladá Boleslav – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Most – Třebíč 2:8 (kon.) | Jihlava – Kadaň 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:0 (kon.)
HC Most
2:8 (0:3, 0:2, 2:3)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Pondelok 10.02.2014, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

38:13
    Nedrda (MST) 2 minuty držení. Mostecký forvard si počínal v rozporu s pravidly, když poslal k zemi Laše.

32:36
    Hosté ale moc dlouhou dobu v plném počtu nepobyli, na dvě minuty vyloučen Čejka za sekání.

30:29
    Dolníček s Lašem jsou vyloučeni na dvě minuty, prvně jmenovaný za hákování, jeho kolega z útoku za držení. Dvouminutová přesilovka Mostu 5 na 3 je velkou výzvou do zbytku utkání.

11:41
    Další trest pro domácí. Čížek za vys. hůl.

08:34
    Palaščák (MST) je vyloučen za hákování.

Jiří Rybář

Góly a asistencie: 58. Andres (Palaščák, Pavelka), 60. Písařík (Bojer, Smolka) – 1. Dočekal, 5. Nahodil (Dietz, Moučka), 13. Čuřík (Nahodil, Bilčík), 22. Fořt (Nahodil, Čuřík), 28. Laš (Dočekal, Dolníček), 47. Dočekal (Laš, Dolníček), 48. Nahodil (Valenta, Novotný), 54. Křivohlávek (Čuřík, Novotný)

HC Most: Hanuljak – Pavelka, Charousek, Hora, Čížek, Šimon, Kasal – Tauš, Smolka, Bojer – Nedrda, Písařík, Kafan – Palaščák, Slavíček, Andres – Gerhát
    SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný – Malena, Bilčík, Čejka, Valenta, Dietz, Přibyl, Peroutka – Laš, Dolníček, Dočekal – Fořt, Nahodil, Čuřík – Křivohlávek, Kaut, Moučka – Čech, Kadela, Juráň

Rozhodca: Horinek – Hynek, Rozlílek