Mladá Boleslav – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Most – Třebíč 2:8 (kon.) | Jihlava – Kadaň 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
cz Pondelok 10.02.2014, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov; kapacita: 6 500 diváků • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – V utkání 50. kola I. hokejové ligy ČR hostil Slovan Havlíčkův Brod. Do zápasu vstoupili lépe Lvi, kteří v desáté minutě otevřeli skóre zásluhou Jakuba Pořického v početní převaze. V devětadvacáté minutě opět v přesilové hře vyrovnal Ladislav Gengel. Za Ústí nad Labem se následně v závěru druhé části prosadil Tomáš Vávra, na začátku třetího dějství vyrovnal opět Ladislav Gengel. Rozhodující trefu přidal do sítě Rebelů v šestapadesáté minutě Jaroslav Roubík, jenž byl vyhlášen za domácí nejlepším hráčem střetnutí.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:25:39)

Zápasové shrnutí:

Branky a nahrávky:
    10. Pořický (Sklenička, Přeučil), 39. Vávra (Hanzl, Videlka), 56. Roubík (Rod, Baránek) – 29. Gengel (Endál, Číp), 41. Gengel (Endál).
    Ofsajdy: 3:3.
    Vyhraná vhazování: 41:29 (13:5, 14:13, 14:11).
    Nejlepší hráči: Jaroslav Roubík – Lukáš Klimeš.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústečtí Lvi:
    Jaroslav Roubík (1+0)
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Lukáš Klimeš

60:00

59:50
    Ústečtí se brání zuby nehty, tlak hostů sílí.

59:23
    Endál vystřelil do ochranné sítě, buly ve střední třetině. Rebelové pokračují v power-play!

59:05

59:00
    Hosté se už začali radovat, Endálovi ale Dlouhý za vteřinu dvanáct doslova sebral kotouč z hole.

58:51
    Hosté bez brankáře!

58:51
    Poměr sil na ledě se srovná. Martin Baránek (UNL) míří na trestnou lavici na dvě minuty za držení hole.

57:05
    Jakub Kadlec (HBR) oslabí svůj tým, neboť si musí jít odsedět menší trest za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

56:50
    Přeučil z bezprostřední blízkosti minul.

56:00
    Drtina nemířil přesně.

55:05
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    K odraženému touši v mezikruží se jako první dostal JAROSLAV ROUBÍK (20+18), jenž střelou pod lapačkou vrací Slovanu vedení. Asistence: Tomáš Rod (6+17), Martin Baránek (6+14).

54:33
    Obecenstvo Zlatopramen Areny postrádá šance, je tu další postavení mimo hru v podání domácích (na ofsajdy 3:3).

Dnešní utkání sleduje 468 diváků.

53:29
    Další menší pěstní souboj před Klimešem, oba hříšnici zůstanou opět bez potrestání.

51:55
    Hraje se opatrný hokej z obou stran.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 10. Pořický (Sklenička, Přeučil), 39. Vávra (Hanzl, Videlka), 56. Roubík (Rod, Baránek) – 29. Gengel (Endál, Číp), 41. Gengel (Endál)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Petrásek) – Grin, Z. Sklenička, Vl. Brož, Vobořil, K. Černý, Smetana, Vaněk – P. Přeučil, V. Meidl, Pořický – Baránek, Roubík, Rod – Videlka, M. Hanzl, Vávra – Dostálek, D. Merta, Kuchynka. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    BK Havlíčkův Brod: Klimeš (Opršal) – L. Vágner, M. Vágner, Zítka, Zdráhal, Semrád, Korim, M. Drtina, J. Sedlák – L. Endál, Gengel, Číp – Valášek, P. Polodna, Milfait – Jakub Kadlec, Stach, Maliník – Š. Štěpánek, Chlubna, Šesták. Trenéři: Jiří Mička, Richard Cachnín.

Rozhodca: P. Würtherle – Beneš, Krátký