Toronto – Vancouver 3:1 (kon.) | Carolina – Montreal 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Detroit 4:2 (kon.)
NY Islanders – Colorado 2:5 (kon.) | Washington – NJ Devils 3:0 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:5 (kon.)
Dallas – Arizona 2:1 (kon.)
Dallas Stars
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Arizona Coyotes
cz Nedeľa 09.02.2014, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezké dobré nedělní ráno. (04:56:49)

3. Valerij Ničuškin (DAL) 1 + 0

Třetí třetina skončila a nabídla nám jednu branku a tentokrát na straně hostů, když se dokázal prosadit čtrnáct vteřin před koncem český útočník Radim Vrbata. Utkání se odehrávalo spíše před Smithem a Dallas v dnešním duelu získává dva body a musím říct, že opravdu poctivě vybojované.

60:00

59:54
    Zakázané uvolnění hostů.

59:46
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Tak tohle bude ještě drama! Kontaktní branka na 2:1. Střela od modré byla před brankou tečována RADIMEM VRBATOU a český útočník dramatizuje utkání. Asistence: Antoine Vermette a Keith Yandle.

59:36
    Puk těsně minul prázdnou branku. Domácí musí zakládat novou útočnou akci.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

59:19
    Vrbata krásně přihrál před branku, ale tam nikdo nedokázal kotouč doklepnou za brankovou čáru.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:49
    Phoenix se drží za vlastní prázdnou brankou a zatím se mu nedaří rozehrát.

58:22
    Smith na střídačce. Hra 4 na 4. (5 na 4)

58:22
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Gončar (DAL) dostává dvě minuty za sekání.

58:21
    Jamie Bann dostal přihrávku do bezprostřední blízkosti brankáře a už jsem mu špatně zakončoval, ale nakonec Smith musel stejně zasahovat.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Dallas se zatím nedostal do útočného pásma.

57:12
    Doan (PHX) dostává dvě minuty za podražení.

Dnešní utkání sleduje 18 532 diváků.

57:12
    Komerční přestávka.

56:45
    Cole získal puk a může dopředu, ale byl faulován a Dallas má nyní výhodu.

56:10
    Phoenix se také dostává do útočného pásma na delší dobu.

55:26
    Seguin objel branku a zkusil nahrát do před brankového prostoru, ale tam nikdo nebyl.

54:12
    Domácí se pokoušejí rozjet útočnou akci, ale zastavuje je ofsajd.

53:45
    Ničuškin střílí nyní z každé pozice a Smith má plný ruce práce.

53:02
    Garbutt ihned po přejetí modré vypálil, ale Smith chytá.

52:55

52:26
    Hra se nyní točí nahoru a dolů. Oba brankáři musí být neustále v pozoru.

51:21

51:09
    Gončar vypálil od modré, ale trefil pouze připraveného hostujícího brankáře.

50:47
    Seguin dostal přihrávku k prvé tyčce, ale Smith se stihl přesunout dříve ještě než dokázal Seguin vystřelit.

50:15
    Domácí kombinují, zatím na Smitha nešla ani jedna střela.

49:39
    Dallas má před sebou přesilovku 5 na 3.

49:21
    Ribiero (PHX) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    Doan (PHX) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

48:33
    Domácí rozjíždějí útočnou akci od vlastní branky.

47:41
    Dallas nyní drží hosty pod tlakem a střílí z každé pozice. Phoenix může děkovat Smithovi, který dnes chytá perfektně.

46:13

46:13
    Chipchura nahodil kotouč na Lehtonena, ale ten puk ukryl do své lapačky.

45:36
    Horcoff se řítil po pravé straně zcela sám a nakonec dokázal i zakončovat, ale Smith proti jeho blafáku vytáhl svůj perfektní zákrok.

45:24

44:58
    Vrbata přihrál na modrou, odkud pálil Larsson, ale minul branku.

44:19
    Dallas puk vyhazuje až k Smithovi, který dlouhým pasem rozehrává.

43:57
    Hosté se pokoušejí překonat Lehtonena, ale ten si dnes chce vychytat nulu.

43:24
    Hanzal (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

43:09
    Michálek kombinuje na modré čáře spolu s Larssonem.

42:39

42:38
    Whitney vypálil z pravého kruhu, ale minul branku.

41:58
    Phoenix se brání skvěle a vyhazuje puk přes všechny čáry a nyní může v klidu vystřídat.

41:28
    Dallas se už usadil v útočném pásmu a nyní kombinuje.

40:48
    (PHX) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

40:39
    Domácí mají puk ve vlastní moci a pokoušejí se rozehrát.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 4:00 .

40:00

39:27
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení a to třicet tři vteřin před koncem periody. Perfektní práci odvedl Ja. Benn, který puk vybojoval za brankou a poslal ho na modrou odkud pálil Daley a jeho střela byla ještě tečována před brankou hráčem VALERIJEM NIČUŠKINEM. Asistence: Trevor Daley a Jamie Benn.

Branka platí a je to 2:0.

Hosté požádali rozhodčího aby se poradil s video rozhodčím, jestli branka nebyl střelena pomocí hry vysokou holí.

39:17
    Ještě před koncem třetiny vystřelil Whitney, ale jeho střela byla zblokovaná.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:40
    Jeden z domácích hráčů sundal na led rozhodčího, který se za pomocí doktorů zvedá z ledu a vypadá že je v pořádku.

38:17
    Lehtonen si také připisuje úspěšný zákrok. Vhazování po jeho pravici.

37:59
    Teď se hra přesunula před Lehtonena, ale domácí obrana puk opět vyhazuje.

37:06
    Domácí stále před Smithem, ten si připsal opět několik úspěšných zákroků.

36:27
    Seguin vystřelil z levého kruhu a puk se odrazil od pravého betonu na zcela volného Ničuškina, ale ten nedokázal trefit skákavý kotouč.

35:48
    Schlemko rozjíždí útočnou akci Phoenixu.

35:05
    Hostům se nedaří rozehrát a nyní jsou sevření ve vlastním obranném pásmu.

34:16

34:16
    Cole to vzal na sebe a od modré vyslal prudkou střelu, která končí v ochranné síti.

33:27
    Ribiero založil protiútok a nakonec vystřelil od modré, ale trefil pouze připraveného Lehtonena.

32:45
    Perfektní zákrok Smitha. Seguin dostal nabito a vystřelil z mezikruží a perfektní Smitha chytá.

32:09
    Horcoff zavezl puk do útočné třetiny a nyní si domácí přehazují puk podél mantinelů.

31:38
    Rychlý protiútok hostů končí posunutou brankou.

31:15
    Stars se drží před Smithem a ten si připisuje jeden úspěšný zákrok za druhým.

30:40

30:39
    Peverley vyslal prudkou střelu z levého kruhu, ale ta končí ve výstroji Lehtonena.

29:56
    Polovina utkání je za námi a skóre se zatím nezměnilo. Domácí vedou o jednu branku a neustále se snaží vstřelit druhou branku, ale Smith jim to zatím nedovolil.

29:13
    Ničuškin zavezl kotouč do útočného pásma a nyní opět Dallas jen kombinuje.

28:28
    Domácí se stále drží před Smithem, ale neustále kombinují a vůbec nestřílejí.

27:32
    Krásná střela od modré, kterou vyslal Benn.

26:38
    Dallas mohl rozjet útočnou akci, ale ta skončila ofsajdem.

26:04

25:28
    Opět se pokoušel zakončovat Seguin, ale tentokrát trefil jen Smithovo vyrážečku.

24:18
    Stars se pokoušejí rozjet útočnou akci. Seguin to zkusil sám, ale minul branku.

23:38

23:18
    Coyotes se dostali do útočného pásma, ale né na dlouho. Dallas opět vyhazuje.

22:39
    Vrbata drží puk za vlastní brankou a pokouší se rozehrát.

21:58
    Hostům se zatím přesilovka vůbec nedaří. Domácí nepustí Phoenix ani přes střední pásmo.

21:38
    Fiddler (DAL) dostává dvě minuty za podražení.

21:05
    Hosté jsou v plném počtu, ale domácí stále před Smithem.

20:35
    Dallas dohrává přesilovou hru a zatím se drží v útočném pásmu.

20:01

První třetina je minulostí. V úvodní třetině jsme viděli jeden gól a to na straně domácích, když se dokázal prosadit Whitney. Toto utkání není moc pohledné a pro diváky místy nudné. Hra se odehrává spíše ve středním pásmu. Další třetina začne přibližně ve 3:01

20:00

19:26
    Domácí se zatím v přesilové hře nedostali do velké šance, ale drží se v útočném pásmu.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:45
    Hanzal (PHX) dostává dvě minuty za krosček.

18:23
    Stars na delší dobu v útočné třetině. Smith si nyní připsal pár úspěšných zákroků.

17:36
    Dallas se pokouší získat útočné pásmo, ale ani domácí dnes nedokáží přejít modrou čáru.

16:42
    Teď u puku zase hosté. Lehtonen si, ale moc nezachytá, protože skvělá obrana Dallasu všechny střely blokuje.

15:56
    Ničuškin dnes neustále ohrožuje Smithovo branku.

15:09
    Chipchura bojuje o kotouč za domácí brankou, ale neúspěšně.

14:30
    Opět ta samá kombinace. Hosté si přehazují puk ve svém obranném pásmu.

13:53
    Hra se odehrává spíše ve středním pásmu a tak oba brankáři musí být neustále v pozoru.

13:19
    Hostům se dnes nedaří přechod přes střední pásmo a opět nahazují.

12:44
    Domácí se drží v útočném pásmu, ale o puk se bojuje podél mantinelů.

11:49
    Teď nebezpečná střela od modré, kterou vyslal na Smitha Dillon.

11:05
    Hosté nemohou přejít modrou čáru a tak se puk pokouší nahazovat.

10:29
    Peverley prověřil z ostrého úhlu Smitha, ale ten připraven.

10:10

09:43
    Polovina první třetiny je téměř za námi a my vidíme hru spíše ve středním pásmu.

09:08
    Ribiero si připisuje na svůj účet první střelu, ale ta skončila v Lehtonenovo lapačce.

08:32
    Dallas se držel celkem dlouho v útočné třetině, ale nyní se už musí vracet.

07:42
    Hra se přesunula před Smitha, ale zatím ani jeden z domácích žádnou střelu nevyslal.

07:03
    Hosté nyní skvěle napadají a stále drží útočné pásmo.

06:28

06:23
    Phoenix se dostal do útočné třetiny a nakonec to by Moss, který vystřelil, ale Lehtonen puk chytil.

05:58
    Hosté se pokoušejí rozjet útočnou akci, ale zatím neúspěšně.

05:05
    Seguin získal puk ve středním pásmu a z levého kruhu trefuje horní tyč.

04:39
    Domácí se zatím brání skvěle a opět vyhazují.

03:43
    Hosté se sice drží v útočném pásmu, ale pouze kombinují.

02:58
    Connauton (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

02:05
    Tak to je neuvěřitelné. Domácí se dostávají do rychlého vedení. RAY WHITNEY to udělal parádně nejprve naznačil střelu a tím si položil bránícího hráče. Nakonec si nabruslil do mezikruží, odkud už vyslal prudkou střelu a ta skončila za Smithem. Asistence: Jordie Benn a Brenden Dillon.

01:36
    Ničuškin prověřil svou první střelou Smitha, ale ten byl pozorný a puk ukryl do své lapačky.

00:50
    Phoenix se na delší dobu dostal do útočného pásma.

00:28
    A ihned první nezdařilá akce Dallasu. Puk končí na zakázaném uvolnění.

00:13
    Vhazování vyhráli domácí a už se ženou dopředu.

00:01

Vítám všechny fanynky a fanoušky u online přenosu. Jak již bývá zvykem u NHL, utkání začne o několik minut později. Přibližně ve 2:08.

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Daley, Goligoski, Jo.Benn, Dillon, Gončar, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja.Benn – Peverley, Eakin, Cole – Garbutt, Fiddler, Roussel – Chiasson, Horcoff, Whitney

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Larsson, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Vrbata, Ribeiro, Doan – Boedker, Vermette, Korpikoski – Chipchura, Halpern, Moss – Bissonnette, Kennedy, Klinkhammer

Rozhodčí: Hebert, St. Laurent – Galloway, Sharrers.

Vítám Vás u sledování dalšího zápasu z nejlepší hokejové ligy světa. Kanadsko-americká NHL je v plném proudu a každou noc nám přináší opravdu zajímavé zápasy. Dnešní noc tomu nebude výjimkou, když do American Airlines Center, tedy stánku Dallasu Stars zavítá Phoenix Coyotes. Mé jméno je Adam Soukup a tímto utkáním Vás podrobně provedu.

Úvodní vhazování je naplánováno na 2:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 3. Whitney (Jo.Benn, Dillon), 40. Ničuškin (Daley, Ja.Benn) – 60. Vrbata (Vermette, Yandle)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Larsson, Morris, Yandle, Stone, Schlemko – Vrbata, Ribeiro, Doan – Boedker, Vermette, Korpikoski – Chipchura, Halpern, Moss – Bissonnette, Kennedy, Klinkhammer

Rozhodca: Hebert, St. Laurent – Galloway, Sharrers

Diváci: 18 532