Topoľčany – Prešov 5:3 (kon.) | Senica – Trnava 2:1 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Detva 1:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 7:2 (kon.)
HC Dukla Senica
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HK Gladiators Trnava
Nedeľa 09.02.2014, 17:00 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine napokon padol len jediný gól, a aj to až pol minúty pred koncom zápasu, keď Jarolín pekne našiel pred bránkou Vaškoviča a ten rozhodol o výhre svojho tímu. Pred play-off však už oba tímy majú svoje umiestnenie isté, Senica skončí na druhom mieste a Trnava hneď za nimi na treťom. Súperom domácich Seničanov vo vyraďovacej časti bude pravdepodobne Liptovský Mikuláš. Zo Zimného štadióna v Senici sa Vám predstavím opäť v piatok, kedy sa odohrá prvý zápas play-off. Dovtedy Vám prajem príjemný týždeň. (19:22:31)

60:00

59:29
    Senica dala gól!
    A domáci tesne pred koncom zápasu dávajú druhý gól! Spolupráca Vaškovič – Jarolín priniesla Dukle ďalší gól, keď Jarolín krísne našiel pred bránkou ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA a ten ako správny kapitán nezaváhal a pravdepodobne rozhoduje tento zápas. Asistencie: René Jarolín.

58:42
    Trnava sa okamžite po vhadzovaní oslobodzuje.

58:40
    Vylúčenie na strane hostí – dve minúty pre Juráka.

58:16
    Sajdl po návrate z trestnej lavice získal v pásme puk, nakorčuľoval k ľavému kruhu a vypálil, Petrovič ale vyráža

58:03
    Domáci v plnom počte.

57:38
    Loydl dostal prihrávku na modrú, počkal si na lepšiu príležitosť a vystrelil, Rybár však vyráža.

56:40
    Domáci sa zatiaľ zodpovedne bránia.

56:03
    Vylúčenie na domácej strane, ale divákom sa to nepáči, keďže fauloval hosťujúci hráč. Na dve minúty odchádza Sajdl.

54:58
    Janík pri strele zlomil hokejku, následne puk nedokázal doraziť Mikolášek.

53:16
    Do útoku sa rútila dvojica hráčov hostí a proti Poláčkovi vytiahol fantastický zákrok Rybár.

52:52
    Opäť menšia šarvátka, ale domáci Šúrek sa nenechal vyprovokovať.

51:29
    Hra sa teraz prelieva zo strany na stranu, na jednej strane svoju šancu spálil Kalináč, na tej opačnej nepresne mieril Reho.

50:17
    Jarabova prihrávka pred bránku, tam ju však zrejme Surovka nečakal a k puku sa dostávajú hostia.

49:02
    Jurákova strela spoza obrancu, Rybárova lapačka však bola rýchlejšia.

48:12
    Vhadzovanie v pásme Dukly, Mikolášek triafa Petrovičov betón.

46:47
    Zápas začína byť čoraz viac nervózny, pribúda aj osobných súbojov.

46:19
    Oba tímy v plnom počte.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Jarolín (Janík), 60. Vaškovič (Jarolín) – 35. Hluch (Lisoň)

HC Dukla Senica: Rybár (Porubský) – Janík, Ivičič, Gula, Salajka, Reissmüller, Komárek, Niník – Vaškovič (C), Jarolín, Kraus – Sajdl, Kalináč, Šúrek – Klučiar, Surovka, Mikolášek – Penák, Jarab
    HK Gladiators Trnava: Petrovič (Jančovič) – Poláček (C), Reho, Hronec, Valjent, Loydl, Demo – Jurák, Čunderlík, Dudáš – Grman, Schmidt, Lisoň – Rosa, Hluch, Hano – Domaev

Rozhodca: Bachúrik – Kuník, Nosek