Liverpool – Arsenal 5:1 (kon.) | Aston Villa – West Ham 0:2 (kon.) | Crystal Palace – West Bromwich 3:1 (kon.)
Chelsea – Newcastle 3:0 (kon.) | Norwich – Manchester City 0:0 (kon.) | Southampton – Stoke City 2:2 (kon.)
Sunderland – Hull City 0:2 (kon.) | Swansea – Cardiff 3:0 (kon.)
Aston Villa FC
0:2 (0:0)
West Ham United
Sobota 08.02.2014, 16:00Anglická Premier League

Stretnutie medzi Aston Villou a West Hamom United je za nami. Hosťom sa podarilo hneď v úvode druhého polčasu skórovať a to hneď dvakrát tomu istému hráčovi a to Nolanovi. Zvyšok zápasu sa odohrával na kopačkách hráčov Aston Villy no žiaľ séria tyčiek neviedla ku gólu a tak sa stretnutie skončilo prekvapivo v prospech West Hamu 2:0.

Štatistiky:
    Držanie lopty:68%-32%
    Strely celkom:15-10
    Strely na bránku:1-2

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (17:56:16)

90+4
    Hostia už len zbierajú sekundy. Vyzerá to tak, že gól už dnes nepadne.

90+4
    A Downing sa nikam neponáhľal. Počkal si na spoluhráčov a až potom centroval. West Hamu sa podarilo vybojovať rohový kop.

90+3
    Ale pozor. Na opačnej strane sa črtá brejk hostí.

90+1
    Nádherná séria nahrávok v podaní Delpha a Westwooda nekončí gólom. Druhý menovaný nedokázal zakončiť tiesnený Tomkinsnom.

90
    Beží posledná minúta riadnej hracej doby. Hlavný rozhodca nadstavuje +4 minúty.

88
    A ďalšia strela domácich. Ani Albringhton nedokázal prekonať dnes čistého Adriana.

87
    Ďalšou strelou na strane Villy sa prezentoval Baker. Jeho pokus však neboj presný a Adrian zasahovať nemusel.

86
    Na zemi ostáva ležať Bacuna po strete s Noblem.

84
    Z rohového kopu nepadol gól ani na tejto strane.

83
    Po dlhej dobe sa do šance dostali aj hostia. Taylorovi sa však nepodarilo včas umiestniť loptu do poloprázdnej bránky. O šancu skórovať ho pripravil Clark.

82
    Ďalší rohový kop a opať Bentekeho hlavička. Ani tentokrát nenasmerovala medzi tri tyče.

81
    Benteke sa snažil zakončiť akrobaticky. Jeho "nožničky" len preleteli nad brvno Adrianovej bránky.

80
    Ďalší rohový kop domácich.

79
    Center bol síce zakrútený na hlavu Bentekeho, no ten loptu netrafil najideálnejšie.

79
    Albringhtonov center skĺzol Holtovi po kopačke. Domáci ale ostanú pri lopte a zahrajú rohový kop.