Brémy – Dortmund 1:5 (kon.) | Frankfurt – Braunschweig 3:0 (kon.) | Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.)
Norimberk – Bayern 0:2 (kon.) | Wolfsburg – Mainz 3:0 (kon.) | Hamburger – Hertha 0:3 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 08.02.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

Druhý polčas je s minulosťou a s ním aj celé toto stretnutie. Aj keď to ešte niekoľko minút vyzeralo jasne v prospech Freiburgu, opak bol pravdou. Domáci poľavili v defenzíve, hostia využili všetky tri striedania a napokon zo zápasu bola ešte veľká dráma. Tá ale skončila nerozhodne a celky si body rozdelili.

Od nás je to pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (17:24:25)

90+3
    Absolútna frustrácia a zúfalstvo domáceho celku, ktorý si už želá koniec zápasu. Ten príde ale až po žltej karte pre Gintera, ktorý si vybehol na útočiaceho súpera.

90+2
    Hostia to stále skúšajú. Ak by sa im podarilo opäť prekonať Baumanna, Feirburg by si mohol trieskať hlavu o trávnik ešte viac, než teraz.

90+1
    Rozhodca pridáva k riadnej hracej dobe ešte tri minútky naviac. prvá z nich je už pomaly ale isto minulosťou.

90
    Vidina trojbodového zisku pre Feirburg sa dokonca mení v nočnú moru pre tento tím! Domáci sa musia poriadne sústrediť na defenzívu, ubrániť rozbehnutý stroj súpera je totiž mimoriadne náročné.

89
    Hostia mohli predviesť dokonca aj dokonalý obrat! Stiedajúci Modeste má guráže a adrenalínu za dvoch, unikol defenzíve, ale tentokrát mu chýbalo potrebné šťastíčko.

88
    Domáci sa z gólu nevedia spamätať. V hlavách už pravdepodobne mali vidinu plného bodového zisku, ale to sa razom mení.

87
    Tak záver druhého polčasu nám napokon prináša dokonalé futbalové divadlo. Striedania koučovi hostí vyšli, tím nabudili a Hoffenheimu sa podarilo vyrovnať.

86
    Hoffenheim dal gól!
    Nedáš – dostaneš! Presne to sa potvrdilo po okamžitom protiútoku Hoffenheimu, ktorý sa skončil strelou z hranice šestnástky. Po nej sa brankár Baumann síce natiahol, ale zbytočne. Do štatistík sa zapísal striedajúci ANTHONY MODESTE.

85
    Domáci v ďalšej skvelej príležitosti! neunaviteľný mehmedi tvrdo vypálil a Casteels loptu iba vyrazil pred seba. Napokon sa ale ešte v poslednej sekunde hodil a zachytil ju.

84
    Striedajú aj domáci hráči. Ihrisko opustil Darida, na jeho miesto prichádza Hanke.

83
    Schmid zahrával loptu od rohovej zástavky. S centrom to ale prehnal, nik z jeho spoluhráčov nedokázal zakončiť.

82
    Takto im to ale asi nevýjde. Nechali domácich preniknúť do protiútoku a loptu vyrazili iba na rohový kop.

81
    Medzičasom sa nám začala už posledná desaťminútovka stretnutia. O víťazovi ešte určite rozhodnuté nie je, hostia sa vôbec nevzdávajú.

80
    Hra sa nám trochu rozkúskovala zbytočnými faulami, respektíve zbytočným divadlom po nich.

79
    Hoffenheimu sa rozhodne nedá uprieť snaha. Hostia po inkasovanom góle zlepšili ofenzívnu činnosť, ale to je stále málo.

78
    Pokusy Hoffenheimu ale ani zďaleka nie sú tak nebezpečné ako situácie, ktoré dokázal vyprodukovať súper.