Liverpool – Arsenal 5:1 (kon.) | Aston Villa – West Ham 0:2 (kon.) | Crystal Palace – West Bromwich 3:1 (kon.)
Chelsea – Newcastle 3:0 (kon.) | Norwich – Manchester City 0:0 (kon.) | Southampton – Stoke City 2:2 (kon.)
Sunderland – Hull City 0:2 (kon.) | Swansea – Cardiff 3:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:2 (0:1)
Hull City AFC
Sobota 08.02.2014, 16:00 • Stadium of Light • Anglická Premier League

Duel 25. kola anglickej Premier League medzi Sunderlandom a Hullom City je za nami. Celý priebeh zápasu ovplyvnila červená karta Wes Browna už vo štvrtej minúte. Domáci nedokázali v desiatich sekundovať svojmu súperovi a po zásahoch Longa s Jelavičom prehrali 0:2. Hull sa výhrou posunul na desiatu priečku, Sunderland klesol na 17. pozíciu a od zostupovej zóny ho delí jediný bod. (17:53:56)

90+3

90+3
    Aluko fauloval na útočnej polovici. V posledných sekundách stretnutia sa už nič nestane.

90+2
    Hostia dlho kombinovali a Colback musel zastaviť Meylera faulom.

90+1
    Budú sa nadstavovať tri minúty. Hull City hrá výborne a dokráča si k dôležitým trom bodom.

90
    Plynie deväťdesiata minúta a domáci priaznivci opúšťajú štadión.

89
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Long, prichádza Brady. Steve Bruce využil aj svoju poslednú možnú zmenu a získal pár sekúnd pre svojich hráčov.

88
    Domácim chýbaju sily. Od štvrtej minúty hrajú len desiati a na ich hre je to citeľné.

87
    Aktívny Aluko oživil hru Hullu. Po jeho prihrávke však Livermore mieril vysoko nad bránu.

86
    Gardner mal možnosť ohroziť bránu z priameho kopu. Trafil však len húštinu hráčov pred sebou.

85
    Aluko vysúval do zakončenia rýchleho Livermora, ale Mannone bol pri lopte o trochu skôr a zabránil mu v zakončení.

84
    Adam Johson hľadal od rohovej zástavky vysokého Altidora či O'Shea, ale obrana hostí bola proti.

83
    Hull dobre kombinuje na polovici svojho súpera a Sunderland sa nedokáže dostať ani k lopte.

82
    Aluko potiahol rýchly protiútoku Hullu. Mohol prihrávať, ale volil strelu a po Mannoneho zákroku je z toho roh pre hostí.

81
    V hľadisku nechýba ani tréner anglickej reprezentácie, ktorý sa pravdepodobne prišiel pozrieť na v dobrej forme hrajúceho Adama Johnsona.

80
    Steve Bruce môže byť spokojný so svojou aktivitou na prestupovom trhu, pretože obaja útočníci, ktorí prišli do klubu počas januára dnes strelili gól.

78
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Jelavič, prichádza Aluko. Unaveného útočníka nahrádza behavý stredopoliar Aluko.

77
    Pri lopte sa vystriedal Wickham, Alonso či Gardner, ale ani jeden neprestrelil obranný val hostí.

76
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Bridcutt, prichádza Wickham. Posledná zmena v družstve domácich. Stredopoliara vymenil útočník, a tak chce Sunderland bojovať až do konca.