Buffalo – Carolina 3:5 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:2 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:2 (kon.)
Tampa Bay – Ottawa 4:3 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:6 (kon.) | Minnesota – Chicago 2:1 (kon.)
Dallas – Toronto 7:1 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.)
San Jose – Winnipeg 1:0 (kon.)
San Jose Sharks
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Winnipeg Jets
cz Piatok 24.01.2014, 04:30 • SAP Center • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný a úspěšný den. (07:24:23)

Tři hvězdy zápasu:
    1. Alex Stalock – 100% úspěšnsot zákroků
    2. Ondřej Pavelec – 96,9% úspěšnost zákroků
    3. Joe Pavelski – jediný gól v utkání

Zápas nabídl zajímavou podívanou až ve třetí třetině. Po gólu, který ve 47. minutě vsítil Joe Pavelski, se hra otevřela. Avšak ani přes zvýšenou aktivitu si hráči Winipegu nedokázali vypracovat vyloženou gólovou šanci a tak dva body zůstávají po zásluze v Kalifornii. Skvělým výkonem se blýsknul Ondřej Pavelec, Michael Frolík pak nebyl stejně jako většina winipegských hráčů vidět prakticky vůbec.

60:00

59:58
    Nahozený kotouč do obranného pásma San Jose nestihne nikdo z winipegských dojet. Je rozhodnuto.

58:29
    Každou chvílí se Pavelec přesune na střídačku a Winipeg to zkusí v šesti.

58:19
    San Jose se usídlilo ve třetině Winipegu. Pavelec ale likviduje všechny pokusy domácích střelců.

57:20
    Série nepřesných přihrávek ve středním pásmu.

55:18
    Žraloci se zřejmě spokojili s jednogólovým náskokem. V posledních minutách nechávají tvořit hostující výběr.

53:52
    Winipeg se zhruba minutu drží v obranném pásmu Žraloků. Zatím si ale svěřenci trenéra Clauda Noeleho nevytvořili žádnou stoprocentní šanci.

51:48
    Hra se po úvodním gólu konečně trošku otevřela.

50:04

48:04
    Domácí budou mít šanci své vedení navýšit! Dvě minuty za podražení dostal Evander Kane.

46:48
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Žraloci se zaslouženě ujímají vedení. JOE PAVELSKI se po střele Justina Brauna nejlépe zorientoval před bránou a bekendem neomylně zavěsil do Pavelcovy sítě. Asistence Justin Braun.