Buffalo – Carolina 3:5 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:2 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:2 (kon.)
Tampa Bay – Ottawa 4:3 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:6 (kon.) | Minnesota – Chicago 2:1 (kon.)
Dallas – Toronto 7:1 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.)
San Jose – Winnipeg 1:0 (kon.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Nashville Predators
cz Piatok 24.01.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Ode mne je to již v tuto chvíli vše, přeji příjemný start do nového dne! (06:31:14)

3. Craig Smith (NSH) 1+0

Hosté nakonec vítězí v dnešním duelu v poměru 2:1 a vrací tak domácím porážku z předchozího vzájemného zápasu. O výhře pro hosty rozhodla závěrečná třetina, ve které dokázali hokejisté Nashvillu otočit skóre dvěma brankami.

60:00

59:55
    Hamhuis poslal puk od modré mimo hostující klec.

59:39
    Kassian se málem dostal k zakončení z mezikruží, na poslední chvíli mu hosté zablokovali hůl.

58:55
    Domácí to zkusí bez brankáře se šesti hráči v poli!

58:34
    Higgins pálí opět na Huttona, ten vyrazil jeho tvrdou střelu z levého kruhu.

58:19
    Teď se ale dopustili zakázaného uvolnění a hra tak bude pokračovat daleko od míst, kde by si to domácí hráči přáli.

58:00
    Dvě minuty mají domácí na to, aby se pokusili srovnat stav zápasu a vynutit si alespoň prodloužení.

57:38
    Higgins si najel za obranu hostů, proti Huttonovi ale neuspěl, neboť puk po jeho ráně minul hostující klec!

57:17

56:58
    Sedinovu ránu z pravého kruhu tečoval Kesler, Hutton reflexivně vyrazil.

56:35
    Burrows se pokusil zadovkou najít Keslera, jeho pas ale končí až mimo mantinely.

56:13
    Domácí jsou zastaveni offsidem, následně si lavička Vancouveru vyžádala oddechový čas.

56:00
    Hostům se opět daří vyhodit puk ven z pásma, nyní do střední zóny.

55:40
    Hutton vyráží holí střelecký pokus Keslera z pravého kruhu.

55:20
    Hosté vyhráli buly a poslali kotouč daleko od své branky.

55:17
    Eric Nystrom (NSH) je vyloučen za nedovolené bránění. Domácí budou mít možnost vyrovnat v početní výhodě.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 30. Higgins (Weise, Tanev) – 44. Smith (Spaling), 53. Spaling (Jones, Cullen)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Bieksa (A), Edler, Stanton, Garrison – Burrows, Kesler (A), Sedin D. (A) – Hansen, Dalpe, Higgins – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Lain, Sestito.
    Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Josi, Weber (C), Jones, Del Zotto, Ellis, Bartley – Hornqvist (A), Fisher (A), Wilson – Smith , Legwand , Spaling – Nystrom, Cullen, Bourque – Stalberg, Gaustad, Clune.

Rozhodca: Rooney, Joannette – Lazarowich, Murchison