Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižnekamsk 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | S.Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhreb – A. Mytišči 4:2 (kon.) | Doneck – Petrohrad 4:2 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Atlant Mytišči
Štvrtok 23.01.2014, 17:30 • Dom Športu • KHL

Stretnutie sa skončilo. Domáci si v boji o play-off pripísali dôležité tri body potom, čo zdolali Atlant Mytišči. V tretej tretine sa dokázali presadiť v 44. Arťuchin, ale v 46. minúte zvyšoval Thomas na konečných 4:2. (19:53:51)

60:00

59:35
    Domáci držia puk v útočnom pásme.

58:02
    Začali zrejme posledneé dve minúty stretnutia.

57:40
    Murley s Fosterom a dostávcali do šance, ale nedokázali ju využiť.

55:29
    Boyd sa krásne presadil, ale je spoluhráči jeho akciu nedotiahli do gólového konca.

54:00
    Domáci sa previnili zakázaným uvolnením.

53:20
    Oba celky sú v plnom počte.

52:30
    Levitsky vyprašil strelou z medzikružia betóny Dekanicha.

51:18
    Presilovka dlho netrvala a na trestnú lavicu musí domáci Ryan za podrazenie.

50:59
    Po strete Arťuchina s Dekanichom je hráč hostí vylúčení na dve minúty. Tento verdikt sa hráčovi hostí vôbec nepáči.

50:01
    Posledných desať minút riadneho hracieho času sa začalo zakázaným uvolnením.

49:00
    Kontaktný gól mohol ešte streliť Jašin, ale trafil len žrď.

48:24
    Hostia prežili hru v oslabení 5 na 3 a hrajú v plnom počte.

48:10
    Opäť Thomas. Tento raz trafil žrď.

47:30
    Thoma mohol pridať ďalší gól, ale ani na dvakrát sa nepresadil.

46:55
    Domáci kombinujú s pukom v útočnom pásme.

46:24
    Ďalšie vylúčenie hostí domáci 1:52 min. majú možnosť hrať5 na 3. Za podrazenie odchádza Trubačjov.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 3. Glumac (Iggulden), 25. Ellison (Vesce), 28. Ellison (Linglet, Vesce), 46. Thomas (Cheecho) – 23. Šmejlov (Kadejkin), 44. Arťuchin (Batyršin, Kadejkin)

KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (Vestlund) – Popović, Martinović, Švarný, Foster, Klubertanz, Katić, O'Connor – Thomas, Murley, Cheechoo – Ellison, Vesce, Linglet – Ryan, Iggulden, Glumac – Nystrom, Kane, Bjorkstrand – Murray.
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubačjov, Kolcov – Radulov, Majorov, Aťušov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Haataja, Levitsky, Dorofejev, Šošnikov.

Rozhodca: Kadyrov, Kyseljov – Sadovnikov, Šeljanin.