Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižnekamsk 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | S.Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhreb – A. Mytišči 4:2 (kon.) | Doneck – Petrohrad 4:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Štvrtok 23.01.2014, 09:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (11:13:19)

A je dobojované. Treba priznať, že doslova. Dnes dominovali obaja brankári a dlho to vyzeralo na predĺženie. Nakoniec sa štyri minúty pred koncom presadil Alexej Kajgorodov a rozhodol o tesnom víťazstve Salavatu Julajev Ufa. Amur hral v poslednej minúte početnú výhodu a bez brankára, ale ani veľký tlak nestačil na vyrovnanie.

60:00

59:53
    Hostia hrajú v plnom počte.

59:35
    Chabarovsk doslova zviera hostí v obrannom pásme, Vasilevský prišiel o hokejku, ale skóre sa nemení.

59:03
    Amur hrá bez brankára.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:58
    Následne Vasilevský prerušil hru po zakončení Stepanova.

58:40
    Ufa sa však po nepresnej prihrávke domácich dokázala oslobodiť vyhodením.

58:22
    Amur sa rozostavil v útočnom pásme a pokúša sa o vyrovnanie.

57:53
    Hostia si vzali oddychový čas.

57:53
    Andrej Vasilevský dostáva 2 minúty za podrazenie, trest si brankára hostí odsedí Igor Mirnov.

57:28
    Vasilevský mal až teraz prácu, keď pokryl tri zakončenia domáceho Chabarovsku.

56:55
    Hostia sa v tejto fáze sústredia hlavne na defenzívu.

56:02
    Salavat Ufa dala gól!
    Po úspešnom buly sa hostia dostali do útoku, kde z pravého kruhu zakončil ALEXEJ KAJGORODOV presne pod brvno Muryginovej bránky. Asistencie: Igor Mirnov, Antti Pihlstrom.

55:44
    Ufa sa dopustila zakázaného uvoľnenia a tak sa bude vhadzovať pred Vasilevským.

54:53
    Domáci v plnom počte.

54:02
    Na pravej strane zakončil Hartikainen, domáci vyhadzujú puk až po zákroku Murygina.