Linz – Znojmo 3:1 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Utorok 17.12.2013, 19:15 • Keine Sorgen Eisarena Linz. • bet-at-home ICE Hockey League

48:31
    Orli špatně střídali a jsou potrestáni. Trest si odpyká Havlík (ZNO).

38:37
    Linz právě vstřelil branku!
    Avšak domácí v klasické přesilovce přidávají svůj třetí gól v zápase. BRIAN LEBLER dostal přihrávku a z dobré střelecké pozice poslal puk až za Hoviho.
    Asistence: Curtis Murphy a Robert Lukas.

37:29
    Která však bude velice zvýhodněna. Za sekání je z ledu vykázán na dvě minuty Müller (ZNO), 58 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Linz. Předtím mohli domácí ve výhodě potřetí udeřit, ale Hovi dnes už poněkolikáté podržel svůj tým.

36:27
    Přesilová hra se hostům tentokrát moc nevydařila. Ještě před jejím koncem je vyloučen Sova (ZNO), také na dvě minuty za podražení.

34:36
    A mají šanci vyrovnat. Za podražení odchází na trestnou lavici Lukas R. (LNZ).

31:03
    Vyloučen Hisey (LNZ) na pět minut za hrubost a Blatný (ZNO) na 2 + 5 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Navíc od hlavního arbitra vyfasoval i osobní desetiminutový trest. Domácí tak budou hrát opět přesilovku.

25:50
    Orli právě vstřelili branku!
    Tři vteřiny před koncem přesilovky se Orli prosazují a snižují. Hezká akce hostujícího týmu, na jejíž konci stál MICHAEL KOLARZ, který následně propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: Petr Beránek.

23:53
    Aspoň na chvíli budou moct Orli vydechnout. Za krosček odchází na trestnou lavici na dvě minuty Lebler (LNZ). Domácí hráč navíc inkasuje osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

19:20
    Ale jen vteřinu hráli Orli kompletní. Vzápětí je za sekání vyloučen Šeda (ZNO).

17:19
    Teď to jsou Orli, kdo se bude muset bránit. Za hákování odchází na trestnou lavici Blatný (ZNO).

15:59
    Bohužel, ani druhá přesilovka Znojma nepřináší gól v domácí brance. Orli sice opět sehráli početní převahu slušně, ale nakonec mohou být rádi, že neinkasovali potřetí. Leahy se dostal do samostatného úniku, ale Hoviho neprostřelil.

13:59
    Orli mají možnost snížit. Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Lebler (LNZ).

11:35
    Hodně studený sprcha pro hostující tým. Za dvaadvacet vteřin přichází druhý gól Lince. PATRICK LEAHY se protáhl mezi dvěma hráči Znojma a zavěsil do volné části branky.
    Asistence: Curtis Murphy a Rob Hisey.

11:13
    Domácí hráli ve výhodě, když měl na trestnou lavici jít jeden ze znojemských hráčů. Vylučovat se nakonec nebude, FRANKLIN MACDONALD ranou z bezprostřední blízkosti poprvé překonává Hoviho.
    Asistence: Brad Moran a Andrew Hedlund.

07:29
    Přesilovku si zahrají i Orli. Za katr odchází Lukas P. (LNZ), rovněž na dvě minuty za podražení.

04:06
    Znojmo čekají perné chvíle. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Bořuta (ZNO).

00:45
    Hned v úvodu znojemská obrana pořádně zaspala a sám před Hoviho se dostal Murphy, znojemského brankáře však nepřekonal.

Petr Frömel

Góly a asistencie: 12. MacDonald (Moran, Hedlund), 12. Leahy (Murphy, Hisey), 39. Lebler (Murphy, Lukas R.) – 26. Kolarz (Beránek)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Hirn) – Lukas R., Murphy, MacDonald, Hedlund, Dorion, Mitterdorfer, Mayr, Fechtig – Lebler, Moran, Ulmer – Kozek, Hisey, Leahy – Iberer, Oberkofler, Baumgartner – Scholz, Lukas P., Spannring.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Müller, Thomas, Pavlikovský, Kolarz, Sova, Bořuta, Magovac – Procházka, Blatný, Jarůšek – Podešva, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Bartoš, Finsterle.

Rozhodca: Peter Gebei, Gergely Kincses – Oskar Johnston, Daniel Sooß.

Diváci: 3 850.