Senica – Bardejov 0:3 (kon.)
HC Dukla Senica
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HK Bardejov
Utorok 17.12.2013, 17:30 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine si hráči Bardejova svoje víťazstvo poistili dvomi gólmi do senickej bránky, keď najprv v 47. minúte nahodená Hajnikova strela prepadla Peksovi za chrbát a skóre zápasu uzavrel o dve minúty neskôr v presilovej hre Hričina, keď Vaškovu strelu Peksa ešte vyrazil, no na dorážku už nemal nárok. Seničania sa pokúšali so zápasom ešte niečo urobiť, ale nakoniec nedokázali svojmu súperovi streliť ani gól, a tak Bardejov zaslúžene vyhral 3:0. (19:41:30)

60:00

59:30
    Hostia v pásme, štvrtý gól ale zatiaľ nepridali.

58:59
    Bardejov sa už nikam neponáhľa, tri body majú isté a ide už len o to, o koľko gólov dnes vyhrajú.

58:13
    A o výsledku je zrejme rozhodnuté, Bardejov bude hrať presilovku, na trestnú lavicu odchádza Mrázik.

57:23
    Hostia v plnom počte.

57:04
    A Bardejov sa dostáva do útoku vo vlastnom oslabení, pokus o prečíslenie ale stroskotal.

56:33
    Seničania v tejto početnej výhode nedokážu nič vymyslieť.

55:23
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odíde Hričina.

51:40
    Po treťom góle Bardejova hra trochu stratila na kráse, hrá sa zatiaľ bez vážnejšej šance.

49:00
    Bardejov dal gól!
    A hostia svoju presilovú hru aj využívajú, keď Vaškovu strelu Peksa ešte betónom vyrazil, z dorážky ho však prekonal TOMÁŠ HRIČINA a posiela svoj tím do trojgólového vedenia. Asistencie: Filip Vaško, Ladislav Ščurko.

47:54
    Je tu prvé vylúčenie na strane domácich, na dve minúty odíde Janík.

46:58
    Hostia sa dostávajú do dvojgólového vedenia, keď nahodená strela MARTINA HAJNIKA prepadla Peksovi za chrbát.Bez asistencie

45:50
    Snaha hostí o prechod do pásma zastavená ofsajdom.

44:13
    Seničania kombinujú v pásme, vážnejšia strela však z ich hokejok nevyšla.

43:39
    V pásme sa však dlho neohriali a do útoku sa dostáva Bardejov.

43:10
    Seničania zakladajú útok len z hĺbky vlastného obranného pásma.

41:43
    Vaškova strela takisto len vedľa bránky domácich.

40:42
    Vaškovič v dvoch príležitostiach, obidva razy však prestrelil bránku hostí.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Dancsák (Hričina, Hajník), 47. Hajnik, 49. Hričina (Vaško, Ščurko)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Lukáčik, Daráš, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Petráš, Vaškovič (C), Méry, Jarolín, Haring, Kluka, Mikolášek, Surovka, Sajdl, Šúrek, Šalka
    HK Bardejov: Andreanin – Valentín, Krčula, Takáč, Polaček, Gajdoš, Hopkovič, Česelka – Vaško, Jokeľ, Belušár, Dancsák (C), Hrnka, Chovan, Ščurko, Hričina, Hajnik, Lipina, Šimčák, Matis

Rozhodca: Stano – Návratek, Stanzel