Mladá Boleslav – Most 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 9:2 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 7:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Šumperk – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
HC Most
cz Pondelok 16.12.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

34:03
    A Boleslav čeká 89 sekund dlouhá dvojnásobná přesilovka. Slavíček (MST) dostává 2 minuty za podražení.

33:32
    Broš se snažil celou situaci možná až moc vyšperkovat a poslal před prázdnou brankou puk ještě na Mikulíka. Neobešlo se to ale bez faulu, Písařík (MST) fasuje 2 minuty za sekání.

27:01
    Ovčačík (MBL) dostává 2 minuty za sekání.

21:43
    Mikulík (MBL) vyloučen na 2 minuty za podražení.

14:46
    Nedrda (MST) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

11:14
    Další vyloučení a to samé, jako na druhé straně – příliš hráčů na ladě. Trest odpykává Vrbata (MBL). Bojer je na ledě, takže přesilovka pro hosty.

09:26
    Karta se obrací, Bojer (MST) fasuje 2 minuty za celý tým, protože hosté hráli v šesti.

07:51
    Další faul domácích, tentokrát je to Jindra (MBL) – 2 minuty, zdržování hry.

06:08
    Máme tu první vyloučení, Lenc (MBL) dostává 2 minuty za podražení.

Jitka Čechová

Góly a asistencie: 16. Nouza (Pabiška, Vrbata), 33. Lenc (Musil, Starý), 36. Ovčačík (Vrbata, Výborný), 39. Nouza (Pabiška), 45. Klimenta (Broš), 48. Broš (Klimenta), 53. Demel (Vrbata, Pojkar) – 26. Bojer (Tauš, Čížek), 57. Smolka (Kafan)

BK Mladá Boleslav: Will (Valent) – Němeček, Protivný, Ovčačík, Kurka, Pojkar, Jindra – Nouza, Výborný, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Kubica, Vrbata, Demel – Lenc, Musil, Starý – Jiránek
    HC Most: Hanuljak (Horák) – Hora, Tůma, Písařík, Pavelka, Kasal, Šimon, Čížek – Homér, Szabo, Palaščák – Bojer, Slavíček, Zavřel – Kafan, Tauš, Nedrda – Smolka, Jurčík

Rozhodca: Hejduk – Guth, Rittich