Mladá Boleslav – Most 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 9:2 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 7:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Šumperk – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
7:0 (4:0, 3:0, 0:0)
AZ Havířov
cz Pondelok 16.12.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

56:28
    Boháč svou kličkou nevyzrál na Matouška.

50:28
    Ústí ale nemělo přesilovku dlouho. K časoměřičům putuje i Vobořil (UNL), taktéž na dvě minuty a taktéž za sekání.

50:16
    Patrik Rimmel (HAV) si půjde odsedět dvě minuty za sekání.

45:25
    Znovu se vylučuje na straně domácíh. Tentokrát se provinil Smetana (UNL) krosčekem, a odsedí si tak dvě minuty.

43:02
    Na tresnou lavici putuje na dvě minuty Dostálek (UNL) za hákování.

41:52
    Špatná rozehrávka domácích! Ke střele se dostal Škumát, který ale pálil těsně nad svatyni.

38:03
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Využitá přesilovka! Vobořil pálil od modré čáry, puk se odrazil od Matouškových betonů do skrumáže před brankou, kde se nejrychleji zorientoval TOMÁŠ VÁVRA a poslal puk do sítě. Asistence: Milan Vobořil, Petr Přeučil.

37:22
    Od rozhodčího teď vyfasoval za podražení dvě minuty Krisl (HAV).

36:46
    Akce dva na jednoho! Roubík přihrál do jizdy Tůmovi, který ale bránu přestřelil!

35:29
    Rod zavezl kotouč do útočného pásma, z otočky přihrál rozjetému MARTINU HANZLOVI, který se proháčkoval havířovskou defenzivou a z úhlu svou střelou vymetl růžek hostující brány. Asistence: Tomáš Rod, Kamil Černý.

30:38
    V situaci tři na jednoho nemusel Petrásek vůbec zasahovat!

23:35
    Maruna (HAV) vyloučen na dvě minuty za sekání.

22:12
    Lvi vybojovali puk ve středním pásmu, Dostálek objel hostující branku a přihrál přímo před Matouška ŠTĚPÁNU KUCHYNKOVI, který se nemýlil a zvyšuje na 5:0. Asistence: Vlastimil Dostálek.

18:52
    Přečíslení dva na jednoho vyřešil DAVID TŮMA přesnou střelou mezi betony Matouška. Asistence: Jaroslav Roubík, Jakub Pořický.

13:25
    Již podruhé hráli domácí v šesti! Dvouminutový trest odpykává Brož (UNL).

12:05
    Obrovská šance Havířova, kterou Petrásek vytěsnil betonem!

11:08
    Pavlík (UNL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

09:16
    Daneček po třetím gólu odjíždí na střídačku. V brankovišti ho nahradí Matoušek.

09:16
    Vobořil naznačil střelu od modré, ale mazaně přihrál TOMÁŠI RODOVI, který si puk potáhl a zavěsil do sítě. Asistence: Milan Vobořil, David Tůma.

09:04
    Ale pozor, bude se hrát 4 na 4! K časoměřičům odjíždí i Sztefek (HAV) za hákování.

08:39
    Na trestnou lavici putuje na dvě minuty Pořický (UNL) za sekání.

02:21
    Ústí hrálo v šesti. Dvouminutový trest půjde odpykat Dostálek (UNL).

01:46
    Baránek zavezl puk do útočné třetiny, poslal puk před celou šířku kluziště DANIELU BOHÁČOVI a ten Danečkovi nedal sebemenší šanci. Asistence: Martin Baránek.

00:29
    Roubík dostal puk za bránu, adresoval kotouč JANU KLOZOVI, který nadvakrát překonal Danečka. Asistence: Jaroslav Roubík, Zbyněk Sklenička.

Šárka Kulhánková

Góly a asistencie: 1. Kloz (Roubík, Sklenička), 2. Boháč (Baránek), 10. Rod (Vobořil, Tůma), 19. Tůma (Roubík, Pavlík), 23. Kuchynka (Dostálek), 36. Hanzl (Rod, Černý), 39. Vávra (Vobořil, Přeučil)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (J. Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, F. Pavlík, Vobořil, K. Černý, Smetana, Vl. Brož, Vaněk – J. Kloz, Roubík, D. Tůma – Vávra, P. Přeučil, Rod – Baránek, M. Hanzl, Dan. Boháč – Kuchynka, Dostálek, Pořický.
    AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Vosátko, Bezuška, Krisl, Punčochář, Koma, Graca, Klimíček, P. Rimmel – M. Sztefek, Hrňa, J. Daneček ml. – Maruna, Šlahař, Jakubek – Klimša, M. Rimmel, Říčka – Škumát, Pechanec, Kanko.

Rozhodca: Zubzanda – Koskuba, Šulo