HC Slovan – Skalica 5:3 (kon.) | Zvolen – B. Bystrica 3:2 (po s.n.) | Košice – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Nitra – Topoľčany 7:2 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:1 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
MsHK Žilina
Sobota 23.11.2013, 15:45 • Zimný štadión Pavla Demitru - Trenčín • Extraliga juniorov

Zápas sa nám skončil, Dukla Trenčín sa po zaspatom výkone z prvej tretiny poučila a v ďalších dvoch dominovala.

Najlepšími hráčmi podľa mňa zo Žiliny Patrik Holák, ktorý sa postaral o jediný gól hostí v zápase. Na domácej strane Michal Hlinka za gól a jednu asistenciu.

Ja sa s Vami lúčim, pekný zvyšok večera. (18:05:09)

60:00

59:59
    Trenčín dal gól!
    Sekundu pred koncom tretiny dáva Dukla Trenčín gól do prázdnej brány a spečaťuje víťazstvo! Strelcom gólu LUKÁŠ BERÁK. Bez asistencií.

59:45
    Žilina si pískala faul, neúspešne. Naopak vylučuje Žilinčana Dolinajca za nešportové správanie.

59:30
    Vhadzovanie v strednej tretine.

59:22
    Powerplay hostí!

59:18
    Niník Jakub zo Žiliny vylúčený za seknutie.

59:18
    Novák spravil kľučku na brankára, ani z dorážok gól nepadol.

59:00
    Minúta do konca a Žilina sa stále neodhodláva na powerplay.

58:18
    Dukla sa oslobodzuje za cenu zakázaného uvoľnenia.