HC Slovan – Skalica 5:3 (kon.) | Zvolen – B. Bystrica 3:2 (po s.n.) | Košice – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Nitra – Topoľčany 7:2 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:1 (kon.)
HK Poprad
2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 23.11.2013, 15:00 • ZŠ Poprad. • Extraliga juniorov

V tretej tretine pridali gól už len domáci a uzavreli tak skóre zápasu na 2:5 !

Víťazom tohto zápasu sa napokon teda stali juniori zo Spišskej Novej Vsi. Vyhrali ho vysokým výsledkom 5:2. Jasne dominovali v zápase, čoho výsledkom je aj toto skóre.

Pekný zvyšok večera želá Miroslav Revaj. (17:23:01)

60:00

52:55
    Lapšanský ( Poprad ) – 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

50:25
    Kyčák ( S.N.V. ) – 2 minúty za vrazenie na mantinel.

50:21
    Hamrák ( S.N.V. ) – 2 minúty za sekanie.

49:56
    Poprad dal gól!
    Domáci využili presilovku a dávajú gól na 2:5 !
    Jeho autorom je JAKUB LAPŠANSKÝ.
    Asistencia : Sawicki, Bjalončík.

49:06
    Hostia si opäť nedali pozor a budú hrať v oslabení kvôli príliš veľa hráčom na ľade.

47:09
    Kramár ( Poprad ) – 2 minúty za napadnutie.

42:21
    Vylúčenie na strane hostí za príliš veľa hráčov na ľade.

40:01

Po druhej tretine tu máme stav 1:5 a vo vysokom vedení sú teda hostia !
    Tí v zápase jasne dominujú čoho výsledkom je aj tento stav.

Uvidíme či budú v tejto hre pokračovať aj v 3.tretine a či ešte uvidíme nejaký ten gól.

40:00

39:22
    Paczkowski ( Poprad ) – 2 minúty za zdržovanie hry.

38:50
    Ženčuch ( Poprad ) – 2 minúty za sekanie.

30:09
    A hostia strieľajú ďalší gól. A stav je teda 1:4 !
    Autorom gólu je RUDOLF HORVÁTH.
    Asistencia : Drozd, Lesňák.

27:41
    Šmelko ( S.N.V. ) – 2 minúty za nedovolené bránenie.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 10. Tomečko (Ženčuch, Jenčo), 50. Lapšanský (Sawicki, Bjalončík) – 2. Hamrák (Gonda, Findura), 18. Giľák (Gonda), 26. Hamráček (Giľák, Vrana), 31. Horváth (Drozd, Lesňák), 34. Gonda (Findura, Hamrák)

HK Poprad: Sedlačko – Šterbák, Kramár, Hrehorčák, Štrauch, Vojsovič – Lapšanský, Babinský, Varholík, Bielec, Sawicki – Bjalončík, Jenčo, Ženčuch, Tomečko – Kasaj, Paczkowski, Ďurčo, Stanislav.
    HK Spišská Nová Ves: Surák – Janovčík, Vrana, Drozd, Horváth, Lesňák – Gonda, Hamrák, Findura, Kyčák, Šmelko – Bednár, Giľák, Zakopjan, Hamráček, Švec.

Rozhodca: Orolin – Bednár, Štofančík