HC Slovan – Skalica 5:3 (kon.) | Zvolen – B. Bystrica 3:2 (po s.n.) | Košice – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Nitra – Topoľčany 7:2 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:1 (kon.)

Liptovský Mikuláš dal gól!
    Definitívne rozhoduje o výsledku zápasu strelou do prázdnej brány FILIP DANKO. Bez asistencie.

59:25
    Vhadzovanie pred Pútecom. Šiesti Košičania proti štyrom Liptákom.

59:21
    Domáci v plnom počte.

59:08
    Vylúčenie na oboch stranách. 2 minúty za hrubosť Zikmund a Janči. Košičania hrajú bez brankára.

58:47
    Hostia so štyrmi hráčmi.

58:23
    Lenďák vystrelil od modrej, puk už padal do brány, ale Pútec ho na poslednú chvíľu skryl do lapačky.

58:10
    Vylúčenie LM. 2 minúty Kučera. Presilovka 4 na 3 pre domácich.

58:00
    Košičanom sa nedá uprieť snaha, ale dnes im to jednoducho nejde.

57:21
    Borecký najskôr nedorazil strelu Lenďáka do odkrytej brány a potom zbytočne fauloval. 2 minúty hákovanie.

56:47
    Vylúčenie LM. 2 minúty Janči.

56:47
    Výborná kombinácia Košíc. Borecký našiel pred bránou voľného Lenďáka, no ten ešte zbytočne hľadal Markuša. Vybojoval aspoň presilovku.

55:46
    Liptáci dobre strážia stredné pásmo a približujú sa trom bodom.

55:00
    Na ľade ploche sa viac bojuje ako tvorí. Ostáva 5 minút do konca tretej tretiny.

53:58
    Zikmund neprekonal z uhla už ležiaceho brankára.

53:10
    Stále rovnaký obraz hry. Košice síce chcú útočiť, no viazne im prihrávka, a tak sa len občas dostávajú k ohrozeniu brány.

52:15

51:45
    Liptáci ďaleko od brány súpera.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Tomáš Lengyel

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Borecký (Markuš, Zikmund) – 4. Števuliak (J. Sukeľ), 29. Laco, 60. F. Danko

HC Košice: Rusňák – Briják, Buraľ, Varga, Pavúk, Pribula, Lenďák – Markuš, Zikmund, Borecký – Stupeň, Schnelly, Fedorko – Kaszonyi, Hrivňák, Mikula – Dimun, Socha, Drábik
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Bača, F. Danko, S. Danko, Mezovský, Pida, Kučera, Škandera – Števuliak, Janček, Lištiak – J. Sukeľ, Brezniak, Furdek – Laco, Kabáč, Potocký.

Rozhodca: P. Korba – Hric, Riš