HC Slovan – Skalica 5:3 (kon.) | Zvolen – B. Bystrica 3:2 (po s.n.) | Košice – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Nitra – Topoľčany 7:2 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:1 (kon.)
po s.n.
HKM Zvolen
3:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
Sobota 23.11.2013, 14:00Extraliga juniorov

Koniec zápasu. (16:32:49)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKm Zvolen.
    Gól strelil JAROSLAV KUCEJ.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

62:29
    Zvolenčanom sa napokon podarilo vyrovnať a tak sa zápas posunul do predĺženia. Uvidia v ňom diváci presný zásah, alebo budú svedkami samostatných nájazdov?

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:47
    Zvolen dal gól!

A je vyrovnané! Zvolen dokázal využiť drvivý tlak a PATRIK POHANKA sa zapisuje do štatistík ako úspešný strelec. Asistenciu si na svoje konto pripíše Róbert Mendel.

57:08
    Čas do konca stretnutia sa už neúprosne kráti, prítomných 98 divákov však ešte stále môže vidieť nejaký ten presný zásah. Banskobystrické jednogólové vedenie totiž ešte o ničom nerozhoduje.

53:38
    Ďalšia presilová hra ostáva nevyužitá. dnes sme ešte neboli svedkami žiadneho presného zásahu za nerovnovážneho stavu.

51:38
    Vylučovať sa bude na domácej strane. Tomáš Parobok dostáva dvojminútový trest za seknutie.

44:34
    Domáci hokejisti premárnili dvojminútovú početnú výhodu a gól do Košarišťanovej siete nedokázali streliť.

42:34
    Vylúčenie na strane hostí. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Bruno Kegalj.

40:12
    Banská Bystrica dala gól!

Expresný začiatok druhej tretiny! Hosťujúci MICHAL MACKO potreboval iba 12 sekúnd a posiela svoj tím do vedenia. Asistencia: Matej Kovalík.

40:01

40:00

36:22
    Domáci nedokázali využiť ani túto ponúknutú presilovku, hostia si môžu vydýchnuť a pokračovať v plnom počte.

34:41
    Hostia sú vo štvorici, najhoršiemu sa ubránili.

34:22
    Domáci budú hrať pár sekúnd v prevahe 5 proti trom! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Mário Ramaj.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 27. Klonga (Koch, Petrík), 59. Pohanka (Mendel), rozh. náj. Kucej – 21. Mikuš (Kovalík, Macko), 41. Macko (Kovalík)

HKM Zvolen: Petrík – Pohanka, Fekiač, Suchomer, Koch, Majerík, Gábor – Parobok, Mendel, Mančák – Klonga, Balko, Kucej – Parničan, Horváth, Grelneth