Prievidza – Spišská N. Ves 0:4 (kon.) | Michalovce – SR 18 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 2:3 (kon.)
Trnava – Prešov 2:0 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 2:5 (kon.) | Detva – Bardejov 3:4 (kon.)
HC Topoľčany
2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 18.10.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

54:16
    Zbytočné vyhodenie puku v podaní Olivera Vokuliča a Považská Bystrica už hrá so 4 hráčmi.

51:24
    Po góle brankár neudržal nervy a zbytočným faulom oslabil svoj tím 2 minútovi trest za sekanie zaňho odsedí Denis Šimurka.

46:24
    Potom čo Andrej Drahovský tvrdo narazil na mantinel Kostelanského si posedí dve minúty za vrazenie na mantinel.

39:37
    Šimurka sa tlačil do šance a hosťujúci obranca Silvester Prášek ho zastavil iba za cenu faulu odpálenim puku na tribúnu a posedí si dve minúty..

19:44
    Veľká chyba domácej striedačky pri striedaní. 2 minúty za príliš veľký počet hráčov na ľade odsedí si ich Denis šimurka.

12:32
    Zbytočný útočný faul hosťujúceho Jána Dubeňa ktorý si pôjde sadnúť na 4 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Danny

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 32. Klačanský (Tvrdík), 33. Káčer (Šimurka, Niník) – 20. Slávik (Ligas), 25. Šuda (Šimíček, Bustin), 39. Vokulič (Ligas, Koleda), 52. Šimíček (Palák, Bustin), 59. Koleda (Slávik, Filo)

HC Topoľčany: Hippík – Niník, Drahovský("C"), Kasana, Gál, Bystričan, Guričan, Kutňanský, Behan – Káčer("A"), Šimurka, Klačanský("A"), Gráčik, Varga, Košecký, Tvrdík, Barčák, Dobrý, Mihalik.
    HK 95 Považská Bystrica: Hričina – Dubeň, Prášek, Šuda, Balušík, Filo("A"), – Kršjak, Kostelanský, Palák, Bustin, Vokulič, Koleda("C"), Šimíček, Kudlej, Slávik("A"), Ligas.

Rozhodca: V.Fridrich – Kovalík, Návratek.