Twente – Heerenveen 1:1 (kon.) | Heracles – Den Haag 1:0 (kon.) | Waalwijk – GA Eagles 1:4 (kon.)
Eindhoven – Cambuur 0:0 (kon.)
Heracles Almelo
1:0 (1:0)
HFC ADO Den Haag
cz Sobota 31.08.2013, 19:45Holandská Eredivisie

Heracles uhájil vedení z prvního poločasu a po zásluze si připisuje tři body za výhru 1:0. Hosté to po vyloučení Maloneho už měli složité... (21:41:29)

90
    Běží již nastavený čas, sudí nastavil zápas o tři minuty.

87
    Den Haag se pokouší o vyrovnání, stále se ale nemůže dostat do skutečně větší šance. Heracles je v obraně pozorný.

85
    Domácí se už nikam netlačí a přestože hrají přesilovku, hrají zodpovědně zezadu.

82
    Heracles podruhé vystřídal, místo Roshevela bude hrát Bruns.

78
    Linssen to zkusil z dálky, ale jeho pokus nebyl dosatečně razantní.

75
    Nyní už to bude mít Den Haag složité. Prohrává a ještě navrch se musí obejít bez vyloučeného Maloneho.

71
    Malone (HAA) si nedal pokoj a po dvou minutách dostal další žlutou kartu. A protože 1+1=2, fotbalista Den Haagu musí předčasně do kabin!

70
    Střídali i domácí, dohrál Tannane, zahraje si Kangaskolkka.

69
    Malone (HAA) obdržel žlutou kartu.

64
    ...a ve stejné minutě odešel ze hřiště Cabral, místo kterého si zahraje Kramer.

64
    Hosté provedli hned dvojí střídání. Dohrál Gouriye, zahraje si Esajas...

63
    Hostující Gehrt narýsoval kolmici na Gouriyeho, ten ale nezakončil a míč ztratil.

60
    Duarte centroval z běhu, na míč doskakoval Roseheuvel, míč má však už v rukavicích Coutinho.

57
    Den Haag stále nehraje optimálně, sice nepouští soupeře do úplně velkých šancí, současně se jim ale nedaří zahrozit.

53
    Tannane se ve vápně dostal k odraženému míči, avšak pálil nepřesně.

50
    Heracles se jeví jako aktivnější i v úvodu druhé půle.

46

Po prvním poločase vede domácí Heracles 1:0 a nutno říci, že zaslouženě. Po úvodní brance byl pak Heracles ještě aktivnější než doposud.