Mönchengladbach – Brémy 4:1 (kon.) | Hannover – Mainz 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 2:0 (kon.)
Norimberk – Augsburg 0:1 (kon.) | Hamburger – Braunschweig 4:0 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:0 (kon.)
FC Schalke 04
2:0 (1:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 31.08.2013, 18:30 • Veltins-Arena Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga

Skončilo nám pekné futbalové predstavenie, videli sme opatrný prvý polčas a výborný druhý polčas v podaní oboch tímov. Farfan si dnes zaslúži absolútorium, spolu so svojimi hráčmi urobili radosť nielen plným tribúnam, ale aj zranenému Huntelaarovi. Schalke si za predvedený výkon tri body plne zaslúži a Bayer skúsil, ako chutí prvá tohtoročná bundesligová prehra. Ďakujem vám za sympatie a vytrvalosť pri sledovaní dnešného prenosu a všetkým želám príjemnú dobrú noc, lúči sa s Vami Vladimír Korduliak. (20:27:04)

90+2
    V poslednej minúte zápasu sme toho už moc nevideli a tak sa Gagelmann rozhodol pasivitu hráčov ukončiť, je koniec.

90+1
    Bayer sa však nevzdáva a bojuje do poslednej minúty, Uchida je však dnes taktiež mužom na správnom mieste, prejsť cez neho je veru dnes problém.

90
    Thomsen nám ukázal informáciu, že nadstavovať sa budú ešte dve minúty nad základný hrací čas.

89
    Obrovská šanca, ktorú spálil Clemens, Leno už ležal na zemi, diagonálnu prihrávku z malého vápna sám pred prázdnou bránou posiela tesne vedľa!

89
    Bayer sa moc snaží v strede poľa, no logicky sa dopúšťa aj chýb, domáci sa však nikde ponáhľať nemusia.

88
    Dnes najlepší na ihrisku Farfan si pozrie záver stretnutia už v kľude, z vlastnej striedačky.

88
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Farfan, prichádza Goretzka.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 61.973 divákov.

86
    Akcia hostí končí zakopnutím lopty za bránkovu čiaru, Hildebrand bude odkopávať od vlastnej brány, chorály domácich fans nemajú konca-kraja.

85
    Táto situácia už bude zrejme nad sily hráčov Bayeru, Schalke je rozhodne lepším tímom a tento zápas musí dotiahnúť do víťazného konca.

84
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Boateng, prichádza Clemens.

83
    Schalke 04 dalo gól! Sám faulovaný JEFFERSON FARFAN nekompromisne pravačkou rozvlnil sieť po pravej ruke Lenovej brány. Leno šiel na opačnú stranu, je zrejme rozhodnuté!

82
    Spahič za faul v pokutovom území právom vidí žltú kartu.

82
    Pokutový kop pre Schalke 04, Farfana fauloval zozadu Spahič.

80
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Reinatz, prichádza Can.

80
    Bayer zahral rohový kop, loptu hlavičkoval Spahič, no tesne minul bránku domáceho tímu.

79
    Kießling z hranice malého vápna vo výbornej šanci triafa len do Hildebranda, dnes asi Bayeru nie je súdené dať gól!