Manchester City – Hull City 2:0 (kon.) | Cardiff – Everton 0:0 (kon.) | Newcastle – Fulham 1:0 (kon.)
Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke City 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (kon.)
Crystal Palace FC
3:1 (1:0)
Sunderland AFC
Sobota 31.08.2013, 18:30Anglická Premier League

Druhý polčas bol naozaj bohatý na góly. teda aspoň bohatší ako ten prvý. Sledovali sme naozaj dynamický druhý polčas, kde sa lopta striedala z kopačiek Sunderlandu na kopačky Crystal Palacu. Chíľku to vyzeralo, že si Sunderland odnesnie aspoň nejaký ten bodík po góle Fletchera z 65. minúty. Zlomový moment prišiel až v 78. minúte keď hviezda zápasu Gayle premenil penaltu a kapitán hostí O'Shea šiel predčasne do spŕch. V 92. minúte všetky tri body zabezpečil domácim striedajúci hráč O'Keefe nádhernou padajúcou strelou do rohu brány. Prvé tri body pre Crysta Palace znamenajú to, že sa postúvajú s istotou nad Sunderland.

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:28:24)

90+2
    Crystal Palace dal gól!
    Crystal Palace svoju robotu dokonal. 3:1 a je rozhodnuté. Pred 16-tkou Sunderlandu sa s loptou prplal Puncheon, ktorý sa napokon rouhodol nahrať a vybral si správne. Striedajúci STUART O'KEEFE svoju strelu premenil priam nádherne. Vymietol pavučinu z brány Westwooda a dostal svoj tím na koňa.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

89
    Domáci roh nevyužívajú.

88
    Celý zápas neviditeľný Dikgaco sa prezentoval tvrdou ďalekonostnou strelou. Westwood si na ňu musel veľmi vyskočiť aby ju potlačil von z brány.

86
    Štandartka v podaní hostí z ľavého krídla taktiež nepriniesla ovocie.

85
    Williams a ďalšia jeho strela, ale Westwood teraz zasahovať nemusel.

84
    Stav sa mohol znovu upravovať. Mohlo byť 3:1 ale skvelý Westwood vytiahol z rukáva zákrok z kategórie vynikajúce a bezproblémovo likviduje strelu Williamsa.

83
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Chamakh, prichádza O'Keefe.
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Gayle, prichádza Wilbraham A.

82
    Sunderland musí zapnúť. Uvedomil si to aj Johnson, ktorý poslal nepríjemnú strelu. Pozorný Speroni bezproblémovo strelu kryje.

80
    Crystal Palace je má na dosah prvé 3 body tohtoročnej sezóny.

78
    DWIGHT GAYLE zobral penaltu na svoje triko a nekompromisne premieňa keď tvrdú strelu poslal ku ľavej tyčke.

79
    O'Shea vidí červenú kartu po sklze na Gayla.

77
    Neuveriteľné. Chyba v obranných radoch znamená penaltu pre domáci celok. Tribúny sa radujú. O'Shea je faulujúci hráč,

76
    Hostia nevyužili ani svoj 6. rohový kop v rade.

75
    Dopredu sa rútil Fletcher. Ward si ho ale postrážil a neostalo mu nič iné ako prelobovať svoju bránku až na roh.