Sturm Graz – Wolfsberger 4:1 (kon.) | Grodig – Neustadt 3:6 (kon.) | Austria – Wacker 1:1 (kon.)
Admira Wacker Mödling – Ried 1:4 (kon.)
FK Austria Viedeň
1:1 (0:0)
FC Wacker Innsbruck
cz Sobota 31.08.2013, 19:00 • Generali arena (Vídeň) • Rakúska Bundesliga

Děkuji za pozornost a brzy u fotbalových onlajnů zase na počtenou. Hezký večer vám přeje Martin Chládek. (20:54:09)

Austria, účastník základní skupiny Ligy mistrů, předvedl v závěru velkou vůli po vyrovnání a v poslední minutě řádné hrací doby se dočkal. Za předvedený výkon hlavně v prvním poločase si Vídeňané alespoň bod rozhodně zasloužili.

90+3
    Neskutečné drama! Nejprve bombu z dálky brankář Wackeru vyrazil a dorážka Grünwalda skončila o pár centimetrů vedle! Austrie sahala po třech bodech!

90+3
    Nebezpečný centr do vápna Wackeru. Hosté přežili, zatím...

90+2
    Žlutou kartu vidí za faul zezadu domácí Ortlechner.

90+1
    Stadion Vídně doslova bouří! Fanoušci ženou Austrii ještě za jednm gólem. Nastavují se 3 minuty.

90
    Austria právě vstřelila branku!
    A snaha se domácím vyplatila. Přímý kop zahrál Royer a jeho centr si našel ve vzduchu střídající OKOTIE a hlavou uklidil balon k tyči – 1:1! Brankář Safar se jen díval.

89
    Fialky to nevzdávají. Vybojovali další standardku, zhruba třicet pět metrů od branky.

88
    Přímý kop zahrával z levé strany Royer, zkoušel to k zadní tyči, ale těsně minul spojnici tyče a břevna!

87
    Okotie faulován těsně u šestnáctky a je tu zajímavá standardka pro Vídeň.

86
    Nepřesný centr domácího obránce je snadnou kořistí pro gólmana Safara.

83
    Stoprocentní šance pro domácí Austrii! Po centru do vápna míč propadl k nohám Hosinera, který si balon nejprve pěkně pokryl tělem, ale poté sám deset metrů od branky nedokázal skórovat. Jeho slabou střelu k tyči výborně vyrazil Safar!

82
    Stále se hraje na polovině Wackeru. Domácí to zkouší ze všech stran, ale je to bez nápadu. Hosté se v pohodě brání.

80
    Třetí střídání Wackeru. Piesingera nahrazuje Steinlechner.

79
    Okotie se řídil za dlouhou přihrávkou, ale u balonu byl dříve brankář Innsbrucku a míč lapil.

78
    Střídající Royer se krásně uvolnil přes dva soupeře a měl dost času na střelu. Přesto jeho pumelice zpoza šestnáctky mířila asi dva metry vedle.